Με αφορμή τα χειροτεχνικά σκέφτηκα να φτιάξουμε αυτή τη συζήτηση όπου μπορούμε να αναρτούμε ότι εκδήλωση σχετική με χειροτεχνία μάθουμε, ώστε να ενημερωνόμαστε όλες!

Προβολές: 3813

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Δεν πειραζει...ναστε καλα....αν το ειχα πει μπορει να το θεωρουσατε και διαφημιση ...την επομενη φορα θα γνωριστουμε!

Eleftheria είπε:

Γεια σου Βάνα, 

κρίμα να μην το ξέρω! Ψώνισα και από σένα αλλά δεν ήξερα ποια είσαι να συστηθούμε! Την επόμενη φορά!

ποια ειναι η Ελενη?παντως σ ευχαριστω Σμαραγδα

Tζαναβαρη Σμαραγδα είπε:

Κι εμείς ψωνίσαμε , αλλά τα ποιο πολλά τα πήρε η Ελένη. Πραγματικά έχεις πολύ ωραία πράγματα !π

Mπα Σμαράγδα και η Χριστίνα πήρε πολλά !!  :)  :)   :)  ;)

Πρέπει να διορθώσω ! Και η Χριστίνα πήρε πολλά  Πολλά και ωραία !!

Και μένα ομολογώ πάντως μου άρεσαν πολύ!

Σας ευχαριστω πολυ ολες,ναστε καλα,κι οπου μπορω να φανω χρησιμη....πειτε μου!

γεια σας.Λοιπον να σας κανω μια ανακοινωση..

για πρωτη φορα στην Ελλαδα γινεται ενα σεμιναριο ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΚΑΙ ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ στη Θεσσαλονικη.

το σεμιναριο διαρκει 12 ωρες.Στοχος του σεμιναριου ειναι να μαθουν οι συμμετεχοντες καποιες τεχνικες ντεκουπαζ [συγκεκριμενα απλο ντεκουπαζ ,κρακελε,τεχνικη παλαιωσης] , αλλα μεσα απο τα εργα τους θα αναλυθουν κομματια  του εαυτου μας 1] ΤΟ ΕΓΩ ΜΟΥ 2]ΟΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ 3] ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...

Το σεμιναριο το κανω εγω που ειμαι ψυχολογος και ασκω το επαγγελμα εδω και 19 χρονια...

Το σεμιναριο θα διεξαχθει σε 3 μερες απο 4ωρες [συνολο 12 ωρες] και περιλαμβανει κ τα υλικαπου θα χρειαστουν.Στους συμμετεχοντες θα δωθουν κ βεβαιωσεις .

Χωρος διεξαγωγης  ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΜΑΤΑ θεσνικης .Οδος καθολικων 2 [περιοχη βαλαωριτου κεντρο θεσνικης]

περιορισμενος αριθμος συμμετεχοντων..

πληροφοριες εγγραφες ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΜΑΤΑ 2310514606

θα υπαρξει  αφισσα και αναρτηση στο περιπτερο των Χειροποιηματων στο περιπτερο 5 στην ΔΕΘ θεσνικης 10-18 σεπτεμβριου οπως κ στην ιστοσελιδα τους

θα χαρω να σας γνωρισω απο κοντα και να ανακαλυψουμε μαζι τον μυστικο κοσμου του εαυτου μας μεσα απο την αγαπημενη μας τεχνικη του ντεκουπαζ

Σοφια Δατση

κοριτσια προσθεσα κ αλλα κ εκανα καποιες διορθωσεις αλλα δυστυχως το συστημα κολλησε

λοιπον να συμπληρωσω οτι το σεμιναριο ξεκινα Οκτωβριο και θα διεξαχθει τις 3 πρωτες Δευτερες του μηνα

Σοφακι πιστευω οτι θα εχεις πολυ καλη ανταποκριση απο τις ενδιαφερομενες...εχεις μεγαλη εμπειρια και γνωσεις...σου ευχομαι τα καλλυτερα και λυπαμαι που δεν θα μπορεσω κι εγω να παρακολουθησω τα σεμιναρια λογω αποστασης!!!καλη επιτυχια

Έκθεση και Παρουσίαση Εργαστηριων στο Πνευματικό Κέντρο Δήμου Παιανιας.
Συνημμένα:

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ EVENT με ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ υλικών και τεχνικών στο HOBBYWOOD!

Την Τετάρτη στις 21/12/2016 το HOBBYWOOD σας υποδέχεται σε εορταστικό κλίμα με ΔΩΡΕΑΝ παρουσιάσεις νέων υλικών. Σας προσκαλούμε σε μια ολοήμερη γιορτή δημιουργίας και έμπνευσης για να δείτε από κοντά τη χρήση των υλικών ...να πάρετε ιδέες για πρωτότυπες κατασκευές ...να δείτε το ανανεωμένο πρόγραμμα σεμιναρίων και να γνωριστείτε με τη ΝΕΑ δημιουργική ομάδα του HOBBYWOOD .

Τέλεια!! Θα ειμαστε εκει  ;) ;). 
Eleftheria είπε:

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ EVENT με ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ υλικών και τεχνικών στο HOBBYWOOD!

Την Τετάρτη στις 21/12/2016 το HOBBYWOOD σας υποδέχεται σε εορταστικό κλίμα με ΔΩΡΕΑΝ παρουσιάσεις νέων υλικών. Σας προσκαλούμε σε μια ολοήμερη γιορτή δημιουργίας και έμπνευσης για να δείτε από κοντά τη χρήση των υλικών ...να πάρετε ιδέες για πρωτότυπες κατασκευές ...να δείτε το ανανεωμένο πρόγραμμα σεμιναρίων και να γνωριστείτε με τη ΝΕΑ δημιουργική ομάδα του HOBBYWOOD .

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης