Με αφορμή τα χειροτεχνικά σκέφτηκα να φτιάξουμε αυτή τη συζήτηση όπου μπορούμε να αναρτούμε ότι εκδήλωση σχετική με χειροτεχνία μάθουμε, ώστε να ενημερωνόμαστε όλες!

Προβολές: 3985

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

επισης σημερα στο www.goldendeals.gr  εχει προσφορα το εργαστηρι μορφες στην αθηνα στα πατησια στα σεμιναρια του 29ε απο 60 ε και εχει και για ντεκουπαζ...σε ρολοι τσαντα και μπομπονιερες

η προθεσμια ειναι μεχρι αυριο

Να σας ενημερώσω ότι θα γίνει δωρεάν παρουσίαση SOSPESO TRASPARENTE και σεμινάρια στο Ηράκλειο Κρήτης στο καινούριο  εργαστήρι χειροτεχνίας και decoupage Francesca's Art με διεύθυνση Ρενιέρη & Ανωπόλεως 22.

Στις 24 Ιουνίου (ώρες: 11:00 - 13:00) θα γίνει παρουσίαση και θα ακολουθήσουν σεμινάρια στις ημερομηνίες 28 - 29 - 30 Ιουνίου τα οποία θα γίνουν με την συνεργασία του εργαστηρίου "Φλοιός" που είναι αποκλειστικός αντιπρόσωπος για την Ελλάδα της τεχνικής SOSPESO TRASPARENTE της Monica Allegro.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. 2811 759111 & 6972921234

Maria ste ,χρόνια σου πολλά.Καλώς όρισες στην παρέα μας.

Καλή επιτυχία εύχομαι.

ευχαριστώ  πολύ  Ελευθερία

καλή επιτυχία και απο μένα vasoula.

Μια εκδήλωση που μπορεί να σας ενδιαφέρει από τηνIRENE

------------------------

Εκτός από το decoupage έχω και μια άλλη μεγάλη αγάπη, τη μαγειρική. Πήρα λοιπόν μέρος σε ένα διαγωνισμό και αυτή τη στιγμή η συνταγή μου έχει επιλεγεί από την κριτική επιτροπή του διαγωνισμού και είναι στην τελική δεκάδα. Όμως στη φάση αυτή μετράει η ψήφος του κοινού. Κατά συνέπεια όποιος θέλει και δε του είναι κόπος ας κάνει ένα κλικ στο παρακάτω λινκ και ας κάνει like στη συνταγή/φωτογραφία. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και ελπίζω να τα καταφέρω :)

http://www.missbloom.gr/yummy-mummy/article.aspx?aid=5949&top10...

irene σου εύχομαι καλή επιτυχία να έχεις και σίγουρα απο μένα θα έχεις ένα like.

Κορίτσια, έμαθα για μια έκθεση χειροποίητου στις 16-17-18 Νοεμβρίου στην Τεχνόπολη, Πειραιώς 100 στο Γκάζι .Ο χώρος που θα έχει η κάθε έκθεση είναι1,50 επι 0,80. Το κόστος είναι 80 ευρώ συν το ΦΠΑ 23%=98,40 ευρώ. Ησελίδα για περισότερες πληροφορίες είναι ,www.Handmadedreams.gr.

Μάθετε να βρεθούμε.

Eleftheria είπε:

Μια εκδήλωση που μπορεί να σας ενδιαφέρει από τηνIRENE

------------------------

Εκτός από το decoupage έχω και μια άλλη μεγάλη αγάπη, τη μαγειρική. Πήρα λοιπόν μέρος σε ένα διαγωνισμό και αυτή τη στιγμή η συνταγή μου έχει επιλεγεί από την κριτική επιτροπή του διαγωνισμού και είναι στην τελική δεκάδα. Όμως στη φάση αυτή μετράει η ψήφος του κοινού. Κατά συνέπεια όποιος θέλει και δε του είναι κόπος ας κάνει ένα κλικ στο παρακάτω λινκ και ας κάνει like στη συνταγή/φωτογραφία. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και ελπίζω να τα καταφέρω :)

http://www.missbloom.gr/yummy-mummy/article.aspx?aid=5949&top10...

ακουσα οτι αριστοτελους 8 στον πρωτο οροφ στη θεσνικη ανοιξε μαγαζι που μπορει καθε ερασιτεχνης να εκθετει τα εργα του κ να πουλιουνται χωρις την παρουσια του..αυτοι εκδιδουν αποδειξεις...

ακουσα δεν ειμαι σιγουρη οτι η τιμη για καθε παγκο ειναι 360ε + φπα το εξαμηνο για συμμετοχη  σου εκει...

δεν το επισκεφτηκα ακομα ξερω οτι εχει ομως κ εκθεματα ντεκουπαζ

ανοιξε το προηγουμενο σαββατο...

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης