Με αφορμή τα χειροτεχνικά σκέφτηκα να φτιάξουμε αυτή τη συζήτηση όπου μπορούμε να αναρτούμε ότι εκδήλωση σχετική με χειροτεχνία μάθουμε, ώστε να ενημερωνόμαστε όλες!

Προβολές: 3963

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Μια χαρά την έβαλες Ameli! Ελπίζω να μπορέσω να έρθω!

ξερει μηπως καποια αν θα γινει κανενα μπαζαρ στα Χανια το Πασχα για να παρω μερος???

κορίτσια νέο σεμινάριο του χελιδόνη[δωρεάν] για το προιόν GRANITEX[κάτι σάν το POWERTEX].Θα προσπαθήσω να ανεβάσω τήν ανακοίνωση....Δέν τα κατάφερα τελικά ,μπείτε οι θεσσαλονικιές στη σελίδα του χελιδόνη για να δείτε τήν ανάρτηση.Ειναι για αυτό το σάββατο 30 μαρτίου στις 12νομίζω!

Σας περιμένουμε !
Χειροποίητα δώρα patchwork, felt-τσόχα, decoupage, πορσελάνη, scrapbooking, quilling, ζωγραφική, κοσμήματα, σπιτικά γλυκά κ.α. και το δέντρο της αγάπης.

καλησπερα κοριτσια....ξερετε αν αξιζε η εκθεση Χειροτεχνικα στη Θεσσαλονικη που γινεται το Νοεμβρη γιατι ελεγα να την επισκεφθω!!

Η χειροτέχνικα της Αθήνας άξιζε τον κόπο. Άλλωστε , σε τέτοια μέρη πηγαίνεις εαν σε ενδιαφέρει .

Ενα θα σου πω εγώ είμαι θεσσαλονικια κ πηγα και φέτος και στην Αθήνα..Τρεις μέρες φυτεύτηκαν...εκει...κ τι δεν ειδα κ εκανα ενα σωρό εργαστήρια...φυσικα και αξίζει παρόλο που χει λιγότερα μαγαζιά εχει ωραία εργαστήρια κ φέτος θα χει και τα χειροτεχνήματα των καλλιτεχνών του pill box που μάλλον θα πουλάνε κιόλας.Άσε που έρχεται κ το καβαλιωτικο μαγαζι paper craft που δεν πηγαίνει Αθήνα αλλά έρχεται θεσνικη κ εχει πολλά υλικά....Φέτος έρχεται κ ο Σκάγιας που ταν κ Αθήνα κ είχε κ δωρεάν εργαστήρια...

Ευχαριστω πολυ Σοφια και Σμαραγδα

Στης Αθηνας οντως αξιζε παρ ολο που δεν καταφερα να δω πολλες παρουσιασεις λογω του οτι ημουν κι εγω εκθετρια...κ επειδη μου προτειναν να συμετασχω κ Θεσ/κη(κι εγω Θεσ/κια ειμαι...αλλα μενω Αθηνα)...γι αυτο και σας ρωτησα επειδη εσεις εχετε επισκεφθει την εκθεση εκει κι ηθελα να δω αν αξιζουν ολα αυτα τα εξοδα.

Αν παντως αποφασισω να παω θα σας ενημερωσω για να σας γνωρισω κιολας!!!!

σοφια θεσσαλονικη είπε:

Ενα θα σου πω εγώ είμαι θεσσαλονικια κ πηγα και φέτος και στην Αθήνα..Τρεις μέρες φυτεύτηκαν...εκει...κ τι δεν ειδα κ εκανα ενα σωρό εργαστήρια...φυσικα και αξίζει παρόλο που χει λιγότερα μαγαζιά εχει ωραία εργαστήρια κ φέτος θα χει και τα χειροτεχνήματα των καλλιτεχνών του pill box που μάλλον θα πουλάνε κιόλας.Άσε που έρχεται κ το καβαλιωτικο μαγαζι paper craft που δεν πηγαίνει Αθήνα αλλά έρχεται θεσνικη κ εχει πολλά υλικά....Φέτος έρχεται κ ο Σκάγιας που ταν κ Αθήνα κ είχε κ δωρεάν εργαστήρια...

πιο περιπτερο ειχες  Βανα? γιατι αν ειχες υλικα ντεκουπαζ μαλλον ψωνισα και απο σενα...ημουν κ τις τρεις μερες,θα χαρουμε να σε δουμε.και εδω....παντως παρατηρησα πως οσοι ηρθαν περσυ απο Αθηνα ξαναρχονται φετος κ δηλωσαν κ μηνες πριν..αυτο νομιζω λεει πολλα...

ειχε πολλη κοσμο περσυ...κ επειδη τα μαγαζια που συμμετεχουν ειναι πιο λιγα απο της Αθηνα μαλλον η δουλεια ειναι κ πιο πολλη..

καλημερα,ειχα το περιπτερο Bula διπλα στη Σοφια Δημοπουλου...

με ξυλινα αντικειμενα(χιλιδες φιγουρες),κεραμικα, κ.α....που τα κανουν ντεκουπαζ,ζωγραφικη η οτι αλλο.....σημερα που μιλησα με οργανωση τελικα εκλεισα περπτερο και θα σε ενημερωσω σχετικα τις επομενες μερες το νουμερο περιπτερου και τελικα οτι γινει απο δουλεια..με την ευκαιρια θα ανοιξω και το σπιτι μου..

θα χαρω να σε γνωρισω κι εγω κ σ ευχαριστω πολυ για τις πολυτιμες πληροφοριες σου

σοφια θεσσαλονικη είπε:

πιο περιπτερο ειχες  Βανα? γιατι αν ειχες υλικα ντεκουπαζ μαλλον ψωνισα και απο σενα...ημουν κ τις τρεις μερες,θα χαρουμε να σε δουμε.και εδω....παντως παρατηρησα πως οσοι ηρθαν περσυ απο Αθηνα ξαναρχονται φετος κ δηλωσαν κ μηνες πριν..αυτο νομιζω λεει πολλα...

ειχε πολλη κοσμο περσυ...κ επειδη τα μαγαζια που συμμετεχουν ειναι πιο λιγα απο της Αθηνα μαλλον η δουλεια ειναι κ πιο πολλη..

Γεια σου Βάνα, 

κρίμα να μην το ξέρω! Ψώνισα και από σένα αλλά δεν ήξερα ποια είσαι να συστηθούμε! Την επόμενη φορά!

Κι εμείς ψωνίσαμε , αλλά τα ποιο πολλά τα πήρε η Ελένη. Πραγματικά έχεις πολύ ωραία πράγματα !

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης