Με αφορμή τα χειροτεχνικά σκέφτηκα να φτιάξουμε αυτή τη συζήτηση όπου μπορούμε να αναρτούμε ότι εκδήλωση σχετική με χειροτεχνία μάθουμε, ώστε να ενημερωνόμαστε όλες!

Προβολές: 3977

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Ευχαριστουμε Λία για την ενημέρωση!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΙΑ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΓΙΑΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΥΤΟΥ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΑ......

κορίτσια εγώ δήλωσα  συμμετοχή και δεν ανήκω στο δήμο,δεν υπάρχει πρόβλημα μου είπαν.

Λία σ' ευχαριστούμε

Πολύ χαίρομαι που θα έρθουν κάποιες και που σας φάνηκα χρήσιμη κορίτσια. Ξέχασα να πάρω τηλέφωνο να κλείσω θέση σήμερα. Σίγουρα θα πάρω αύριο, όμως. Θα χαιρόμουν ιδιαιτέρως να σας γνωρίσω από κοντά όσες θα πάτε. 

ΌλγαΠ. Εγώ είχα μπει στη σελίδα του Δήμου για να μάθω για τη διάθεση προιόντων κατ' ευθείαν από τους παραγωγούς  που κανονίζει ο Δήμος και είχα δώσει το e-mail μου. Από τότε με ενημερώνουν γι' αυτά αλλά και για τις δραστηριότητες του πνευματικού τους κέντρου. Η σελίδα τους είναι αυτή--> http://www.korydallos.gr/

Αν θέλεις, όμως, μπορείς να μου δώσεις το e-mail σου να σου προωθήσω το δικό τους μήνυμα, μιας και μου το ζητάνε να το κάνω σε κάθε ενημέρωση που μου κάνουν για να μπορούν να ενημερώνουν περισσότερο κόσμο. Αν μπορώ να φανώ χρήσιμη σε οτιδήποτε άλλο, με χαρά θα το κάνω :)

Σε ευχαριστούμε πολύ Λία .

Πάρα πολύ ενδιαφέρον!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΙΑ  ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ...

Το σεμινάριο για την κατασκευή βενετσιάνικης μάσκας έγινε σήμερα, ήταν πολύ ωραίο,ευχαριστώ και πάλι τη Λία. Λία χάρηκα πολύ που σε γνώρισα,θα βρισκόμαστε πιστεύω στο μέλλον αφου έχουμε κοινά ενδιαφέροντα!

Κι εγώ χάρηκα πολύ Ρούλα μου, όπως και για τα άλλα κορίτσια. Περάσαμε δυο ωρίτσες δημιουργικές κι ευχάριστες με αρκετό γέλιο, αν σκεφτεί κανείς την κατάσταση που είχαμε όταν βγήκαμε στο δρόμο μετά! Το μαλλί όρθιο μαζί με τη λακ, τη βαζελίνη και το γύψο!!! Κι εγώ ελπίζω να βρισκόμαστε. Χαίρομαι πάρα πολύ να γνωρίζω ανθρώπους με την ίδια αγάπη για το αντικείμενο

Έτσι όπως τα περιγράφεις Λία φαίνεται πως τα περάσατε πολύ ωραία! Άντε με το καλό και στην επόμενη συνάντηση!

Ναι, ήταν όμορφα. Το σεμινάριο σίγουρα δεν ήταν όπως τα ιδιωτικά που έχουμε δει, αλλά και η προχειρότητα και η δυσκολία δημιουργούν την παρεϊστικη ατμόσφαιρα και τα ευτράπελα.Πιο πολύ απ' όλα χάρηκα που γνώρισα τα κορίτσια μια που δεν κατάφερα να έρθω στη συνάντησή σας τελικά λόγω ανωτέρας βίας.

https://www.facebook.com/events/267687260030144/

Επειδή η δημιουργία πηγάζει μέσα από την ψυχή και όταν δημιουργείς είναι σαν να χτίζεις την δική σου μικρή ιστορία, γι΄αυτό και η ARTe αυτό το Σάββατο στις 23-02-2013 στις 12:00μ.μ. θα σας παρουσιάσει εντελώς δωρεάν ένα μάθημα decoupage σε μπουκάλι, για να βάλεις και εσύ την δική σου μικρή πινελιά δημιουργίας, στον μεγαλειώδες καμβά που λέγεται τέχνη. Για δηλώσεις συμμετοχής επικοινωνήστε μαζί μας στο 2130415253 απο της 18:30-22:00μ.μ. καθημερινά, οι θέσεις είναι περιορισμένες. Σε όλους τους συμμετέχοντες θα δοθεί έκπτωση για το επόμενο μάθημα.

δεν ξερω αν εβαλα σωστα την εκδηλωση

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης