Με αφορμή τα χειροτεχνικά σκέφτηκα να φτιάξουμε αυτή τη συζήτηση όπου μπορούμε να αναρτούμε ότι εκδήλωση σχετική με χειροτεχνία μάθουμε, ώστε να ενημερωνόμαστε όλες!

Προβολές: 3823

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

Πιθανότατα οι περισσότερες θα το ξέρετε ήδη, αλλά είπα να το γράψιμο μπας και δεν το έχει πάρει το μάτι καμίας. Το ΣΚ λοιπόν που μας έρχεται έχει μια πολύ ενδιαφέρουσα έκθεση στο ΠΑΡΑΠΕΡΑ στην Αχαρνών με διάφορες χειροτεχνίας που θα συμμετέχουν και πολλά εργαστήρια. Ελπίζω να δω μερικές από εσάς εκεί να τα πούμε κιολας!

Περισσότερες πληροφορίες: http://www.facebook.com/event.php?eid=208165385916582

Μπραβο Ελευθερια, θα ηθελα να μαθω τι εχετε κανει και στο παρελθον μια και ειμαι νεο μελος. Ευχαριστουμε.
Άννα μου εμείς δυo bazaar έχουμε κάνει. Εδώ βάζουμε όλα τα υπόλοιπα που μαθαίνουμε! Εγώ πάντως πέρασα από τα χειροτεχνικά σήμερα και ήταν πολύ ωραία. Αρκετός κόσμος ωραίες παρουσιάσεις και πολλές παρουσίες εργαστηρίων. Γενικά μια πολύ καλή ευκαιρία να δείτε τι άλλο παίζει.

Από Κωνσταντίνα:

Κορίτσια,

Χθες είδα κάτι κ σκέφτηκα να σας το μεταφέρω μήπως κάποιες από εσάς που είστε μακριά από την Αθήνα ενδιαφέρεστε.

Η Μάγια απο το εργαστήρι Decomagia κατεβαίνει για Σεμινάρια στην Πάτρα.

Σας δίνω κ το σχετικό link  αν θέλετε να ενημερωθείτε.

Φιλιαααα

Κ.

Κορίτσια, να σας ενημερώσω  ότι το καλλιτεχνικό εργαστήρι μορφές έχει δωρεάν παρουσιάσεις. Σας δίνω και το σχετικό link για όποια ενδιαφέρεται.

http://www.ergastirimorfes.gr/programma-taxirrithmon-kai-mini-semin...

Καλημέρα, σήμερα ανακάλυψα ότι στην Groupon  υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι για σεμινάριο στις ΜΟΡΦΕΣ με 29€. Το θέμα είναι κατασκευή κεριού ή σαπουνιού και διακόμηση με decoupage. Η προσφορά από ότι είδα είναι μόνο για σήμερα.

Το link είναι : http://www.groupon.gr/deals/athens/morfes-ergasthri-sapounikeri-sid...

Κορίτσια, αύριο στο LIDL έχει προσφορά σε ακρυλικά χρώματα και πάστες!!!!!!!!!!!

κοριτσια νομιζω οτι για υλικα να ανοιξουμε αλλο θεμα.. δυστυχως δεν ξερω να ανοιγω..θεματα..λοιπον στο λιντ αυτες τις μερες βρηκα  ξυλινες κρεμαστρες μια χαρα για ντεκουπαζ πιο φαρδιες απο τις γνωστες.. οι 3 ειχαν 4.5ε ειχε λεει κ με 5 κομματια αλλα δεν τις προλαβα και δεν τις ειδα καν..

επισης κοριτσια να ανοιξουμε μια σελιδα με διευθυνσεις μαγαζιων του εξωτερικου  μεσο ιντερνετ που μπορουμε να ψωνιζουμε για ντεκουπαζ αλλα να εχουμε ηδη ψωνισει.. εγω απο μια ειχα πολυ κακη εμπειρια...

http://www.youtube.com/watch?v=s9mru_s1lNs&feature=related

κοριτσια σας βαζω εδω ενα βιντεο οπου φτιαχνουν κρακελε απο ασπραδι αυγου... και καλα ακουσατε και φωτοσκιασεοις απο κηρομπογιες γρηγορα κ ευκολα..

αν μπορειτε βαλτε το στα βιντεο εγω δεν τα καταφερα...

αυριο στο χοτελ εγνατια 11-1 δωρεαν σεμιναριο μασκας απο το χελιδονη..για θεσσαλονικεις..

Καλησπέρα σας.

Θα ήθελα να σας προσκαλέσω στην έκθεσή μας που γίνεται στα πλαίσια του εορτασμού για τον πολιούχο της Παιανίας Άγ.Άθανάσιο. Θα πραγματοποιηθούν πολιτιστικές εκδηλώσεις, μέρος των οποίων είναι η έκθεση του Συλλόγου "Δημιουργίες" με Κοπανέλι, Decoupage και Patchwork.

Τόπος: Πνευματικό κέντρο Δήμου Παιανίας (βρίσκεται απέναντι από την Εμπορική Τράπεζα, 50μ. από την κεντρική πλατεία)

Οδός: Βασ. Φρειδερίκης 3, Παιανία Αττικής

Μέρες λειτουργίας: 1 & 2 Μαΐου 2012

Ώρες λειτουργίας: 11:00 - 14:00 και 17:00 - 20:00

Δυστυχώς δεν κατάφερα να το βάλω στις εκδηλώσεις.

Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφθείτε!

φεστιβαλ μπαζαρ  με χειροποιητες κατασκευες 18-19-20 μαιου στη θεσνικη φραγκων 3 στην καφετερια ¨ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ'

ωρες 16.00-22.00

θα χει και ντεκουπαζ

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria την Κυριακή. 5 Απαντήσεις

ΦΘΗΝΑ ΥΛΙΚΑ

Ξεκίνησε από τον/την fanoyrgakis giorgos στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την mpagia x Δεκ 28, 2017. 16 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Γρηγοροπούλου Ευθυμία Δεκ 18, 2017. 301 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Οκτ 10, 2017. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad Ιουν 18, 2017. 2 Απαντήσεις

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης