Φιλεναδίτσες μας, εσείς που ζείτε εκτός του μεγάλου χωριού (Αθήνας) θέλουμε να σας συναντήσουμε από κοντά. Σκεπτόμαστε λοιπόν, να οργανώσουμε μονοήμερα ή διήμερα ταξιδάκια, προκειμένου να σας γνωρίσουμε, να μας γνωρίσετε, να δουλέψουμε παρεούλα, να λύσουμε απορίες σας, να περάσουμε όμορφες στιγμές. Θα θέλαμε λοιπόν να μας εκδηλώσετε την επιθυμία σας να συναντηθούμε στον τόπο που μένετε, ούτως ώστε να ρυθμίσουμε τις παρεϊστικές εκδρομούλες μας. Πείτε μας που θα δώσουμε ΡΑΝΤΕΒΟΥΔΑΚΙ????????

Προβολές: 370

Απάντηση σε αυτό

Απαντήσεις σε αυτή τη συζήτηση

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ... ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΤΙΛ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ;ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ;ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΒΑΡΙΝΣΗ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ;Ή ΘΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΣ  ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΑΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.

καλησπερα Σοφια.ειναι πολυ ομορφη η σελιδα.μπραβο σε οσους προσπαθησαν και τα καταφεραν.απο Ξανθη ειμαι (αν θυμασαι απο τα σεμιναρια αυτο το σαββατοκυριακο).με ενδιαφερουν ολα πολυ.θα ηθελα να μου πεις αν μπορουν να γινουν σεμιναρια ξανθη η κομοτηνη βεβαια και ποτε .φιλακια πολλα

Καλησπέρα  Σοφία, νομίζω  ε΄'ιναι  πολύ  ωραία  η  ιδέα  σου  και  υλοποιήσιμη. Κάποιες  λεπτομέρειες  'ίσως  χρειάζονται, όπως  ο  χώρος  στον  οποίο  θα  μαζευόμαστε, και  αν  πρέπει  να  ξέρουμε  κάτι  ιδιαίτερο  για  να  δείξουμε (ας  πούμε  εγώ  δεν  ξέρω  κάτι  διαφορετικο). Θα  πρέπει  να  κάνουμε  ντεκουπαζ  ή  απλά  συνάντηση  για  καφέ  που  μπορεί  να  γίνει  και  κάπου  έξω? Πάντως  εγώ  είμαι  μέσα  να  ξέρετε  και  τις  λεπτομέρειες  θα  τις  βρούμε. Τέλος  του  μήνα  θα  λείψω  στο  Ρεθυμνο  να  τακτοποίησω  την  κόρη  μου  στο  Πανεπιστήμιο  και  μετά....βουρ  για  την  Ναυπακτο!!! Σας  περιμένω....

Θα χαρούμε να τα πούμε και στον Πύργο θα βρείτε εδώ και παρέα και στέγη, για καφέ, για επίδειξη και οτιδήποτε............ Περιμένουμε φιλιά

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ?ΚΑΤΙ ΣΕ ΣΑΠΟΥΝΙΑ ,ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΙΣΩΣ?ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ

OK  Σοφία, θα  τα  πούμε  μόλις  τακτοποιηθώ....κάτι  θα  βρούμε  και  απο  χώρο  και  απο  δραστηριότητα!!!καλο  βράδυ σ ε  όλες  μας.
Σοφακι μου χρονια σου πολλα υγεια πανω απο ολα για σενα και την οικογενεια  σου και καλες δημιουργιες

αντε κοριτσια και στη θεσνικη εδω ειμαστε πολλες..

καλημερα Σοφια

θα ηθελα σιγουρα να δουμε οτι εχει σχεση με σαπουνια και συνταγες καλες αμα εχεις.θα ηθελα και για decoupage να δω(δεν εχω ιδεα).και για κατασκευες διαφορες ισως.οταν ειναι να ερθεις κομοτηνη στειλε μου μηνυμα να το κανονισουμε.φιλια

Απάντηση σε συζήτηση

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης