Όλες οι συζητήσεις με ετικέτα '' (5)

← Επιστροφή στο Πολύχρωμες ανησυχίες
Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

βιτρώ

γειά σας κορίτσια.είμαι δασκάλα βιτρώ εδώ και πέντε χρόνια στή ΧΑΝΘ.Μου αρέσειπολύ αυτή η τέχνη αν και είναι πολύ χρονοβόρα.Θα σάς δείξω…

Ξεκίνησε από τον/την ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ

0 Οκτ 17, 2012

Κατασκευή σαπουνιών

Τέλη του Γενάρη (να έχουμε μπει σε μια σειρά...) η αγαπημένη μας φίλη και διαχειρίστρια Σοφία Δημοπούλου μας καλεί στο εργαστήρι της να μας…

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria

21 Μάι 8, 2012
Απάντηση από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα

Κατασκευές μελών

Αν έχετε κάποια δημιουργία εκτός decoupage με κάποια τεχνική την οποία θεωρείτε ότι μπορούμε να την παρουσιάσουμε και να τη μάθουμε σε κάπο…

11 Φεβ 27, 2012
Απάντηση από τον/την Eleftheria

Κατασκευή μπούστων

Ότι περάσαμε όμορφα σας το είπαμε, τι κάναμε σας το περιγράψαμε, ήρθε η ώρα να τα δείτε! Σύντομα ελπίζω να αξιωθώ να γράψω και το αρθράκι-t…

5 Οκτ 13, 2011
Απάντηση από τον/την Κούλα Κου

χειροποιητο κοσμημα

Εμενα μου αρεσει να ασχολουμαι με ο,τιδηποτε χειροποιητο...απο ο,τι υλικο μπορειτε να φανταστειτε.Περισσοτερο απο ολα μου αρεσει το κοσμημα…

Ξεκίνησε από τον/την katerina

2 Οκτ 12, 2011
Απάντηση από τον/την Eleftheria

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ συζητήσεων

βιτρώ

Ξεκίνησε από τον/την ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ Οκτ 17, 2012. 0 Απαντήσεις

Κατασκευή σαπουνιών

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα Μάι 8, 2012. 21 Απαντήσεις

Κατασκευές μελών

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Φεβ 27, 2012. 11 Απαντήσεις

Κατασκευή μπούστων

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria. Τελευταία απάντηση από τον/την Κούλα Κου Οκτ 13, 2011. 5 Απαντήσεις

χειροποιητο κοσμημα

Ξεκίνησε από τον/την katerina. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Οκτ 12, 2011. 2 Απαντήσεις

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης