Οι συζητήσεις του/της Eleftheria (486)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (427) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Γεια σου Βάσω, να σου πω την αλήθεια, σε γενικές γραμμές έχω την εντύπωση πως όλα τ…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Νοέ 30, 2018 στον/στην ΒΕΡΝΙΚΙ ΝΕΡΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ

1 Νοέ 30, 2018
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Γεια σου Βάσω,  Ελπίζω να σου φανεί χρήσιμη η επιφάνεια! Καταρχήν να διευκρινήσω ότι…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Οκτ 15, 2018 στον/στην Craft mat

5 Οκτ 15, 2018

"Όχι αυτήν έχω και εγώ! 'Ισως σου φάνηκε πιο μεγάλη λόγω του ξύλου που την έχω κολλήσ…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Οκτ 2, 2018 στον/στην Craft mat

5 Οκτ 15, 2018

"Γεια σου Βάσω, πραγματικά δεν ξέρω τι έκανα πριν ανακαλύψω το craft mat και πως δούλ…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Οκτ 1, 2018 στον/στην Craft mat

5 Οκτ 15, 2018

"Αθανασία γεια σου, οι περισσότεροι από αυτούς που ασχολούνται με decoupage στην αρχή…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Οκτ 1, 2018 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018

"Καλώς ήρθες Χρύσα! Για ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε!"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Σεπ 25, 2018 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018

"Γεια σου Όλγα, η καλύτερη λύση κατά την γνώμη μου είναι να τις φτιάξεις στο photosh…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Μάι 16, 2018 στον/στην Φωτογραφιες για ντεκουπαζ

1 Μάι 16, 2018

"Γεια σου Όλγα, θα χρειαστείς ένα πρόγραμμα επεξεργασία εικόνων. Εγώ χρησιμοποιώ το P…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Μάι 8, 2018 στον/στην Τράπεζα εικόνων για εκτύπωση

51 Μάι 10, 2018
Απάντηση από τον/την Olga P.

"Γενικά τις πατίνες τις βάζεις όπου θες και με ό,τι συνδυασμό θέλεις, δεν υπάρχει λάθ…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Φεβ 24, 2018 στον/στην πατινες;;;

7 Φεβ 25, 2018
Απάντηση από τον/την rigas70

"Δεν καταλάβα καλά τι έκανες, πέρασες χρώμα μετά βερνίκι και μετά κερί; Οι πατίνες αυ…"

Ο/Η Eleftheria απάντησε στις Φεβ 23, 2018 στον/στην πατινες;;;

7 Φεβ 25, 2018
Απάντηση από τον/την rigas70

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΒΕΡΝΙΚΙ ΝΕΡΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ

Ξεκίνησε από τον/την Βάσω Δούβαλη στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Νοέ 30, 2018. 1 Απάντηση

ΦΘΗΝΑ ΥΛΙΚΑ

Ξεκίνησε από τον/την fanoyrgakis giorgos στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Βάσω Δούβαλη Νοέ 25, 2018. 21 Απαντήσεις

Craft mat

Ξεκίνησε από τον/την Βάσω Δούβαλη στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Οκτ 15, 2018. 5 Απαντήσεις

Φωτογραφιες για ντεκουπαζ

Ξεκίνησε από τον/την Olga P. στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Μάι 16, 2018. 1 Απάντηση

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης