Οι συζητήσεις του/της annaethniki (9)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (8) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Συμφωνω απολυτα με τη Σοφια μας!!!!!Εχουμε πανω απ ολα ΨΥΧΗ και ΠΝΕΥΜΑ!!!!!!!!!!Ειμα…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Ιαν 3, 2013 στον/στην "ψυχή βαθειά"

8 Ιαν 3, 2013
Απάντηση από τον/την annaethniki

"Βασω μου πολυ ανθρωπινο και συγκινητικο αυτο που εγραψες!!!Για να αισθανθουμε την ψυ…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Δεκ 27, 2012 στον/στην "ψυχή βαθειά"

8 Ιαν 3, 2013

"Λυπαμαι ειλικρινα!!!!!!!!!!Φοβερη ατυχια ειδικα στις μερες που ζουμε!!!Θα κανω οτι μ…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Ιαν 23, 2012 στον/στην Έκκληση για βοήθεια

20 Φεβ 14, 2012
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

"Ποτε πρεπει να στηθει η εκθεση Ελευθεριαμου?Ποια μερα και ωρα? "

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Δεκ 7, 2011 στον/στην Χριστουγεννιάτικο Bazzar 2011

17 Ιαν 7, 2012
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Καλησπερα Ελευθερια και καλο μηνα!!!Στο χωρο θα χρειαστει να φερουμε εμεις τραπεζι??…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Δεκ 1, 2011 στον/στην Χριστουγεννιάτικο Bazzar 2011

17 Ιαν 7, 2012
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Αγαπητες φιλες καλλιτεχνιδες , Εχω καιρο να μπω και να εκθεσω εργα μου.Ομως κατα και…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Νοέ 12, 2011 στον/στην Η Γνωριμία μας με την decoupage...

8 Νοέ 12, 2011

"Συμφωνω Μαριαννα μου με τις δυο προηγουμενες φιλες σε οσα εγραψαν!Εχω να πω μονο ενα…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Ιουν 25, 2011 στον/στην Τί είναι για μένα το decoupage

9 Αυγ 31, 2011
Απάντηση από τον/την Marie-Anne

"Σοφια συμφωνω με την τοποθετηση σου οπως και μ αυτα που σχολιασε η Φωτουλα!!η αληθει…"

Ο/Η annaethniki απάντησε στις Ιαν 17, 2011 στον/στην "ΑΠΛΑ Η ΣΥΝΘΕΤΑ ΕΡΓΑ??????"

13 Φεβ 11, 2011
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης