Οι συζητήσεις του/της παπακωνσταντίνου ρένα (5)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (5) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Καλημέρα ,Σμαράγδα!! Σ ευχαρίστω"

Ο/Η παπακωνσταντίνου ρένα απάντησε στις Μαρ 9, 2016 στον/στην Μάθημα 2ο: Τεχνικές παλαίωσης

17 22 Μαρ
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Ελευθερία καλημέρα εγώ θέλω νά σέ ρωτήσω τις δαχτυλοπατίνες πού κάναμε στόν καθρέφτη…"

Ο/Η παπακωνσταντίνου ρένα απάντησε στις Μαρ 8, 2016 στον/στην Μάθημα 2ο: Τεχνικές παλαίωσης

17 22 Μαρ

"ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ  ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ…"

Ο/Η παπακωνσταντίνου ρένα απάντησε στις Ιαν 28, 2016 στον/στην Ανοικτά διαδικτυακά μαθήματα decoupage - Εισαγωγή

117 Ιουν 10, 2016
Απάντηση από τον/την Κική

"6Ελευθερια μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου βιον ανθοσπαρτον"

Ο/Η παπακωνσταντίνου ρένα απάντησε στις Σεπ 12, 2014 στον/στην Είχαμε γάμο!!!!! Και "ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ"

18 Σεπ 18, 2014

"Σοφια καλή αρχή, καλές δουλειές και καλές δημιουργίες "

Ο/Η παπακωνσταντίνου ρένα απάντησε στις Οκτ 5, 2013 στον/στην "Δώστε μου τις ευχές σας" Μου είναι πολύτιμες!!!!!

37 Οκτ 19, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης