Οι συζητήσεις του/της Δήμητρα dimitaim (10)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (8) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Βασιλέως Ηρακλείου 41 και Αριστοτέλους, στο κέντρο τηςΘεσσαλονίκης, λειτουργεί κατάσ…"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Μάι 26, 2013 στον/στην Κατάστημα με χαρτοπετσέτες και ριζόχαρτα στην Θεσσαλονίκη

8 Νοέ 21, 2013
Απάντηση από τον/την Παναγιωτουνάκου Δήμητρα

"Δηλαδή για να καταλάβω εν αγνοία σας  και υπο την αιγίδα σας ,σας ενοχλεί και συμφων…"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Απρ 3, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Ειλικρινά  λυπάμαι για όλα αυτα που συμβαίνουν και λέγονται. Που πήγε η καλή θέληση…"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Απρ 2, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"καλημέρα καλό μηνα ,θα χαρω να  ερθω και εγω. "

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Νοέ 1, 2012 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"Πορπορινα στην θεσσαλονικη δεν βρηκα ,εχετε υποψιν σασ που μπορω να βρω?"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Ιουλ 29, 2012 στον/στην κρακελε 2 συστατικων και πατινα

13 Ιαν 21, 2013

"Kαλησπέρα πάλι μια ακόμη απορία,για να γίνει πιο μεγάλο το μέγεθος του κρακελε τι πρ…"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Ιουλ 18, 2012 στον/στην κρακελε 2 συστατικων και πατινα

13 Ιαν 21, 2013

"Ευχαριστω πολυ  για τις συμβουλες σου.Εγω να πω την αληθεια'' ξεβγαλα  '' την επιφαν…"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Ιουλ 17, 2012 στον/στην κρακελε 2 συστατικων και πατινα

13 Ιαν 21, 2013

"Γεια σας και από μένα θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ κατι,είναι απαραίτητο το primer κατ…"

Ο/Η Δήμητρα dimitaim απάντησε στις Ιουν 12, 2012 στον/στην κρακελέ ενός συστατικού

23 Ιαν 21, 2013

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης