Οι συζητήσεις του/της σοφια θεσσαλονικη (143)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (137) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"πελλα μηπως πρεπει να προτεινεις μερος ημερομηνια και ωρα?"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Απρ 29, 2013 στον/στην Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

10 Μάι 17, 2013
Απάντηση από τον/την Πέλλα-Νίκος

"αληθεια αν καποιος εχει  πχ 500 χαρτοπετσετες για ανταλλαγη  κ ο αλλος 3. αλλα θελει…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Απρ 3, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"και εγω θα ηθελα να εκφρασω  την δυσαρεσκεια μου για το ολο θεμα γιατι νιωθω οτι με…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Απρ 2, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"καλο ειναι να μην εκφραζουν αποψη ατομα που δεν ειναι γνωστες του θεματος κ ριχνουν…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Απρ 2, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

" "

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Απρ 1, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"να επισημανω για ακομη μια φορα οτι εγω δεν ειμαι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ...δεν εχω κανενα μαγ…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Απρ 1, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"καλο μηνα.. τελειωσε κ η χθεσινη μας συναντηση στο μπαριεστερ..νομιζω οτι βρηκαμε το…"

169 Απρ 4, 2013

"ναι 4 δεν πειραζει οταν μπορεσεις..σε εχω υπολογισει η μαρακι μαρια θα ρθει?"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μαρ 26, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"λοιπον κοριτσια θυμιζω αυτη την κυριακη ειναι η συναντηση μας κ μου ειπαν οτι θα ρθο…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μαρ 26, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"κοριτσια σημερα επισκεφτηκα την ιωαννα κ ειδα καποια δειγματα απο τα ξυλινα της οι τ…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μαρ 21, 2013 στον/στην ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

63 Ιαν 10, 2017
Απάντηση από τον/την nik dimitra

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης