Οι συζητήσεις του/της σοφια θεσσαλονικη (143)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (137) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"κοριτσια λυπαμα αλλα δεν νομιζω οτι το ντεκουπαζ πουλαει πια..σε οσα παζαρια πηγα εδ…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Ιαν 8, 2014 στον/στην Ξεκινώντας να πουλάς τα έργα σου

38 Ιαν 26, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

"λοιπον κ εγω πηγα σαββατο μεσημερι μεχρι απογευμα..πολλης κοσμος πανικος δεν μπορουσ…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Νοέ 5, 2013 στον/στην Χειροτέχνικα

27 Νοέ 5, 2013
Απάντηση από τον/την σοφια θεσσαλονικη

"κ εγω θα ρθω..μεσημερι σαββατου κ απογευμα κ κυριακη απογευμα..επισησ λεω..αληθεια π…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Νοέ 1, 2013 στον/στην Χειροτέχνικα

27 Νοέ 5, 2013

"αντε σοφακι με το καλο καλες δουλειες. Ολα βολικα να σου ερθουν.Σου στελνω θετικη εν…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Οκτ 9, 2013 στον/στην "Δώστε μου τις ευχές σας" Μου είναι πολύτιμες!!!!!

37 Οκτ 19, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ

"Λοιπον κοριτσια για να μην γινονται παρεξηγησεις Αναστασια μου δεν ρωτησα εσενα μια…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Σεπ 7, 2013 στον/στην TECNICA PICCI GOFFRE

17 Σεπ 13, 2013
Απάντηση από τον/την Τασιου Μαρινα

"μπραβο κοριτσια που το βρηκατε...κ να σκεφτεις μια που χει μαγαζι εδω στη θεσνικη  μ…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Σεπ 5, 2013 στον/στην TECNICA PICCI GOFFRE

17 Σεπ 13, 2013
Απάντηση από τον/την Τασιου Μαρινα

"εγω εχω παραπολλες χαρτοπετσετες , που πια δεν χωρανε στο σπιτι μου,που τις πουλαω π…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μάι 27, 2013 στον/στην Κατάστημα με χαρτοπετσέτες και ριζόχαρτα στην Θεσσαλονίκη

8 Νοέ 21, 2013
Απάντηση από τον/την Παναγιωτουνάκου Δήμητρα

"σας ευχαριστω κοριτσια κ φανταζομαι οτι μετα αφου ξεραθει μπαινει κ λουστρο.. το εργ…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μάι 23, 2013 στον/στην πως γινεται η τεχνικη dolce tridico?

8 Ιουν 25, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

"Σοφακι μην εισαι σιγουρη οτι ηταν μονο σαραντα γιατι κ εγω εστειλα 3 κουμπαραδες κα…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μάι 19, 2013 στον/στην "Προσφορά με αγάπη & παρουσία μας στο Αντωνοπούλειο ΄Ιδρυμα"

2 Μάι 19, 2013

"εγω απο οσο ξερω μπορω κ μου αρεσει το μαγαζι γιατι το παταρι ειναι δικο μας εχει πα…"

Ο/Η σοφια θεσσαλονικη απάντησε στις Μάι 2, 2013 στον/στην Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη

10 Μάι 17, 2013
Απάντηση από τον/την Πέλλα-Νίκος

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης