Οι συζητήσεις του/της Konstantina Kosmopoulou (39)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (34) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Μαιρη μου αυτό με το βερνίκι δεν το είχα σκεφτεί. Εχεις δίκιο. Αν και εμένα  μου αρέ…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Μάι 28, 2012 στον/στην απορια σχετικα με 3d liner

10 Μάι 31, 2012
Απάντηση από τον/την RIA AXELI

"Έλια μου καλημέρα, Υποθέτω ότι εννοείς το υλικό αυτό το ωραίο που κάνουμε τα "φουσκω…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Μάι 24, 2012 στον/στην απορια σχετικα με 3d liner

10 Μάι 31, 2012
Απάντηση από τον/την RIA AXELI

"κορίτσια μου αγαπημένα, εύχομαι σε όλους σας χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχία για ε…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Απρ 18, 2012 στον/στην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

14 Απρ 30, 2012
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΑΣΣΕΛΗ

"Σοφία μου καλημέρα. Βάλε αυτή τη συζήτηση στην ομάδα που φτιάξαμε "Ανταλλαγές - Πωλή…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Μαρ 23, 2012 στον/στην χαρτοπετσετες για πουλημα απο ελλαδα...

16 Νοέ 18, 2012
Απάντηση από τον/την ΟλγαΠ.

"Λέττα μου μην ξεκινήσεις από τώρα να τρέχεις γιατί θα λαχανιάσεις :ΡΡΡΡ. Ας το κανον…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Μαρ 13, 2012 στον/στην επομενη συνάντηση

13 Μαρ 22, 2012
Απάντηση από τον/την Δέσποινα Χατζηϊωαννίδου

"καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγώ πάντως είμαι διατεθιμένη να σας το δείξω αν θέλετε.…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Μαρ 12, 2012 στον/στην επομενη συνάντηση

13 Μαρ 22, 2012
Απάντηση από τον/την Δέσποινα Χατζηϊωαννίδου

"ΔΕσποινάκι να είσαι πάντα καλά. Εμεις σε ευχαριστούμε που μας έκανες να αποδείξουμε…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Φεβ 23, 2012 στον/στην ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

3 Φεβ 24, 2012
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Αγαπημένη μου φιλενάδα....μου βάζεις αμφιβολίες τώρα που ρωτάς....όταν πάω σπίτι θα…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Φεβ 20, 2012 στον/στην Στο κρακελε 2 συστατικων τι βερνικι περναμε?

14 Μαρ 3, 2012
Απάντηση από τον/την kleiw

"Καλημέρα Κλειώ. Το ερώτημα είναι ένα. Αντέχεις να μυρίσεις το βερνίκι νεφτιού κ πόσο…"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Φεβ 20, 2012 στον/στην Στο κρακελε 2 συστατικων τι βερνικι περναμε?

14 Μαρ 3, 2012
Απάντηση από τον/την kleiw

"Μόλις μίλησα με τη Μάγια και με χαρά θα βοηθήσει προσφέροντας κάποια υλικά!"

Ο/Η Konstantina Kosmopoulou απάντησε στις Ιαν 24, 2012 στον/στην Έκκληση για βοήθεια

20 Φεβ 14, 2012
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης