Οι συζητήσεις του/της ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (9)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (9) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!! ΚΑΙ Κ…"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Σεπ 3, 2014 στον/στην Είχαμε γάμο!!!!! Και "ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ"

18 Σεπ 18, 2014
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Ο.Κ. ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΦΥΛΛΑ .... ΣΕ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΟΦΙΑ!!! ΦΙΛΙΑΑΑ!!!"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Οκτ 7, 2013 στον/στην decoupage σε φύλλα μανώλιας

19 Οκτ 9, 2013
Απάντηση από τον/την Σοφια Φιλίππου

"Σε ευχαριστω Σοφια αλλα εγω τα εχω αποξηρανει κιολας!!!! σκεφτομαι ομως η υγρασια πο…"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Οκτ 5, 2013 στον/στην decoupage σε φύλλα μανώλιας

19 Οκτ 9, 2013

"Σε ευχαριστω Σοφια και εγω!!! περιμενωωω!!!"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Οκτ 5, 2013 στον/στην "Δώστε μου τις ευχές σας" Μου είναι πολύτιμες!!!!!

37 Οκτ 19, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ

"Με το καλο Σοφια, στο καινουργιο σου εργαστηρι, καλες δουλειες στο καταστημα σου!!!…"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Οκτ 5, 2013 στον/στην "Δώστε μου τις ευχές σας" Μου είναι πολύτιμες!!!!!

37 Οκτ 19, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ

"κοριτσια γεια σας και απο εμενα!!! εγω εχω μαζεψει διαφορα φυλλα εδω και 4 μηνες και…"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Οκτ 5, 2013 στον/στην decoupage σε φύλλα μανώλιας

19 Οκτ 9, 2013

"ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑς ΚΑΝΕΙς ΚΑΛΥΤΕΡΟΥς!!!"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Μαρ 20, 2013 στον/στην 5+1 τρόποι να δυσφημίσετε τη δουλειά σας

14 Μαρ 26, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Συμφωνω απολυτως εγω απο την πρωτη κιολας ημερα που ανοιξα το προφιλ μου εβαλα φωτογ…"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Δεκ 15, 2012 στον/στην "ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΜΑΤΑ"

36 Ιαν 20, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

"Κοριτσια γεια σας εχω την απορια, μετα το Ιαπωνικο χαρτι πως το ξεκολλαμε απο την Α4…"

Ο/Η ΣΕΦΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ απάντησε στις Δεκ 3, 2012 στον/στην Rice paper λευκο για εκτύπωση

21 Ιαν 31, 2013
Απάντηση από τον/την maria

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης