Οι συζητήσεις του/της Ελένη Σαμ. (11)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (9) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Γωγώ σε ευχαριστώ πολύ -αν και με καθυστέρηση- για την απάντησή σου!"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Ιουλ 2, 2014 στον/στην Πώς δημιουργούμε ανάγλυφα (3D) σχέδια στο Decoupage ?

4 Ιουλ 2, 2014
Απάντηση από τον/την Ελένη Σαμ.

"Σοφία μου καλημέρα και σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! Ειλικρινά λυπάμαι που δε…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 23, 2014 στον/στην Διαδικτιακό περιοδικό decoupage στα Ελληνικά!!!!!!

4 Μάι 23, 2014

"Eleftheria μου, συμβουλεύεις να βάλουμε το χρώμα ταμποναριστά με σφουγγαράκι.  Διαθέ…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 22, 2014 στον/στην κρακελε ενος συστατικου

5 Μάι 22, 2014

"Δοκίμασα να μπω στην ηλεκτρονική διεύθυνση για το ελληνικό περιοδικό decoupage, αλλά…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 22, 2014 στον/στην Διαδικτιακό περιοδικό decoupage στα Ελληνικά!!!!!!

4 Μάι 23, 2014

"Φίλοι μου καλή σας ημέρα! Δανείζομαι αυτό το topic για να γράψω, μιας και αφορά στο…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 22, 2014 στον/στην EΚΤΥΠΩΣΗ ΧΑΡΤΙΩΝ

9 Μάι 22, 2014

"Καλή σας ημέρα! Για μας τις ξανθιές -ουχί φυσικές!- που έχει ποτίσει η βαφή (!!)...…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 22, 2014 στον/στην ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΣΕ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ Η ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ ΜΕ ΕΚΤΥΠΩΤΗ INKJET.

1 Μάι 22, 2014

"Και πάλι σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! Έχω εκατομμύρια πράγματα να μάθω και αυτό το ταξίδι…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 19, 2014 στον/στην ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ: ΕΒΑΛΑ ΒΕΡΝΙΚΙ ΠΡΙΝ ΧΡΩΜΑΤΙΣΩ

5 Μάι 19, 2014

"Eleftheria μου σε ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου! Φοβάμαι να τολμήσω κάποια δ…"

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 17, 2014 στον/στην ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ: ΕΒΑΛΑ ΒΕΡΝΙΚΙ ΠΡΙΝ ΧΡΩΜΑΤΙΣΩ

5 Μάι 19, 2014

" "

Ο/Η Ελένη Σαμ. απάντησε στις Μάι 17, 2014 στον/στην ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ: ΕΒΑΛΑ ΒΕΡΝΙΚΙ ΠΡΙΝ ΧΡΩΜΑΤΙΣΩ

5 Μάι 19, 2014

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης