Οι συζητήσεις του/της Zoi (7)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (6) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Αυτο κιαν ειναι δημιουργια κοριτσι μου!!!!Να σου ζησει το μωρο σου και νατο καμαρωσε…"

Ο/Η Zoi απάντησε στις Δεκ 7, 2017 στον/στην ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

6 11 Φεβ
Απάντηση από τον/την ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ

" "

Ο/Η Zoi απάντησε στις Μαρ 15, 2017 στον/στην Ντεκουπαζ σε πλαστικο σκευος

8 Μαρ 15, 2017
Απάντηση από τον/την Zoi

"Η αληθεια ειναι πως η ικανοποιηση της δημιουργιαςειναι πολυ μεγαλη αλλα και της ερευ…"

Ο/Η Zoi απάντησε στις Φεβ 3, 2017 στον/στην Ντεκουπαζ σε πλαστικο σκευος

8 Μαρ 15, 2017
Απάντηση από τον/την Zoi

"Ευχαριστω Λεττα!!!Ηδη το εκανα με ριζοχαρτο λευκο.αφου στεγνωσε πολυ καλα πανω εβαλα…"

Ο/Η Zoi απάντησε στις Ιαν 28, 2017 στον/στην Ντεκουπαζ σε πλαστικο σκευος

8 Μαρ 15, 2017
Απάντηση από τον/την Zoi

"Καλησπερα.Ευχαριστω που ασχοληθηκες με το θεμα μου.Ειναι αυτο που ο μπακαλης εχει κα…"

Ο/Η Zoi απάντησε στις Ιαν 26, 2017 στον/στην Ντεκουπαζ σε πλαστικο σκευος

8 Μαρ 15, 2017
Απάντηση από τον/την Zoi

"Zoi Καλησπερα!!!!!!προσφατα αποφασισα να ασχοληθω και εγω με το deqoupaze με πληροφο…"

Ο/Η Zoi απάντησε στις Οκτ 2, 2016 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

302 22 Ιαν
Απάντηση από τον/την δημητρα σοφου

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

πατινες;;;

Ξεκίνησε από τον/την rigas70 στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την rigas70 χθες. 2 Απαντήσεις

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ 11 Φεβ. 6 Απαντήσεις

ΦΘΗΝΑ ΥΛΙΚΑ

Ξεκίνησε από τον/την fanoyrgakis giorgos στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Ευαγγελία Μπουραζάνη 11 Φεβ. 17 Απαντήσεις

κασια ιδιοτητες

Ξεκίνησε από τον/την rigas70 στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την rigas70 30 Ιαν. 4 Απαντήσεις

© 2018   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης