Οι συζητήσεις του/της Μαρία Τσαγκαλία (8)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (8) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"καλή επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα που τολμάς μέσα σε δύσκολους καιρούς να κάνεις. Μ…"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Οκτ 11, 2013 στον/στην "Δώστε μου τις ευχές σας" Μου είναι πολύτιμες!!!!!

37 Οκτ 19, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ

"ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΦΕΛΙΖΟΛΕΝΙΑ ΑΒΓΑ Ή ΠΛΕΞΙ ΓΚΛΑΣ (ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΦΑΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ Τ…"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Απρ 2, 2013 στον/στην ΑΥΓΑ ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΟΥ

4 Απρ 2, 2013
Απάντηση από τον/την Lia Del

"Η ΜΑΓΙΑ ΤΑ ΕΧΕΙ 11-13 € ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΙΤΗ ΤΙΜΗ "

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Απρ 2, 2013 στον/στην ΑΥΓΑ ΣΤΡΟΥΘΟΚΑΜΗΛΟΥ

4 Απρ 2, 2013
Απάντηση από τον/την Lia Del

"Κοίτα υπάρχουν στο εμπόριο κάτι πάστες έτσι τις λένε τις οποίες τις στρώνεις με ένα…"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Οκτ 18, 2012 στον/στην εφε χιονιου σε γυαλινες επιφανειες

5 Οκτ 20, 2012
Απάντηση από τον/την ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ

"http://www.ftiaxto.gr/νέα-&-events/events/πρόσκληση-συμμετοχής-στη-χειροτέχνικα-…"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Οκτ 18, 2012 στον/στην Εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν

84 Δεκ 1, 2016
Απάντηση από τον/την Λέττα

"ΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΚΑ 2012 ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΣΤΟ ΓΚΑΖΙ"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Οκτ 15, 2012 στον/στην Εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν

84 Δεκ 1, 2016
Απάντηση από τον/την Λέττα

"ΝΟΜΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΒΕΡΝΙΚΩΣΕΣΙ ΤΟ ΡΕΛΙΕΦ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ…"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Οκτ 11, 2012 στον/στην Χρυσό ρελίφ

6 Οκτ 13, 2012
Απάντηση από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα

"  ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟ ΜΟ…"

Ο/Η Μαρία Τσαγκαλία απάντησε στις Οκτ 3, 2012 στον/στην Ξεκινώντας να πουλάς τα έργα σου

38 Ιαν 26, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης