Οι συζητήσεις του/της Δέσποινα Π (58)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (55) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Σοφία μου,συγχαρητήρια κι από εδώ! Πάντα ομορφιές να δημιουργείς και ομορφιά γεμάτη…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Ιουλ 10, 2012 στον/στην "Πτυχίο στην One Stroke"

32 Ιουλ 30, 2012
Απάντηση από τον/την Γωγώ

"Σοφία μου,εννοείται ότι χαρήκαμε πολύ που σε είδαμε και εμπλουτίσαμε τις γνώσεις μας…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Μάι 22, 2012 στον/στην "ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ"

9 Μάι 22, 2012
Απάντηση από τον/την Viki Ousantzopoulou

"Και η Παρασκευή κοντά είναι,ελπίζω μόνο να μην είναι ανησυχητικός ο λόγος  της αργοπ…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Απρ 21, 2012 στον/στην "ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ"

9 Μάι 22, 2012

"Δεν έχω προτιμήσεις για το τι να φτιάξουμε ,αρκεί που θα έρθεις! Ενημέρωσέ με ωστόσο…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Απρ 20, 2012 στον/στην "ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ"

9 Μάι 22, 2012

"Ελευθερία μου,καταρχήν λυπάμαι πολύ γι αυτό που έτυχε στη Δέσποινα.Την Κυριακή θα πρ…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Ιαν 23, 2012 στον/στην Έκκληση για βοήθεια

20 Φεβ 14, 2012
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

"Ελευθερία,καλησπέρα. Επειδή ούτε η αφίσα ούτε η εκδήλωση στο φβ αναφέρουν ότι η είσο…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Δεκ 13, 2011 στον/στην Χριστουγεννιάτικο Bazzar 2011

17 Ιαν 7, 2012
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Και βέβαια,Ελευθερία μου,ήδη το έχω κοινοποιήσει όπου μπόρεσα!"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Δεκ 11, 2011 στον/στην Χριστουγεννιάτικο Bazzar 2011

17 Ιαν 7, 2012

"Καλή επιτυχία κορίτσια! Λόγω απόστασης δε θα μπορέσω δυστυχώς να είμαι κοντά σας..."

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Δεκ 10, 2011 στον/στην Χριστουγεννιάτικο Bazzar 2011

17 Ιαν 7, 2012

"Πραγματικά μοναδική εμπειρία. Ενθουσιασμός,θετική ενέργεια,συζητήσεις εποικοδομητικέ…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Ιουν 27, 2011 στον/στην Πασχαλινό Bazaar

179 Ιουλ 18, 2011

"Ευχαριστούμε ακόμη το kazaro.com http://www.kozaro.com/press-gr-blogspot-com/kaloker…"

Ο/Η Δέσποινα Π απάντησε στις Ιουν 24, 2011 στον/στην Πασχαλινό Bazaar

179 Ιουλ 18, 2011

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Zoi την Πέμπτη. 2 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης