Οι συζητήσεις του/της Mina Raftopoulou (9)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (8) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Ένα - ένα μου έρχονται! Βρήκα και το τηλέφωνο 2109405560. Θα ζητήσεις το Βαγγέλη. Γι…"

Ο/Η Mina Raftopoulou απάντησε στις Ιαν 7, 2013 στον/στην EΚΤΥΠΩΣΗ ΧΑΡΤΙΩΝ

9 Μάι 22, 2014
Απάντηση από τον/την Ελένη Σαμ.

"Α!! πολύ χαίρομαι που βοήθησα! Κι εγώ Φάληρο μένω. Αν γνωρίζεις την περιοχή είναι δί…"

9 Μάι 22, 2014

"καλημέρα και χρόνια πολλά. Αν βρίσκεσαι στα νότια προάστια, υπάρχει ένα καταπληκτικό…"

9 Μάι 22, 2014

"Το αστάρι που είχα είναι νερού, οπότε μάλλον το βλέπω να πηγαίνει για πεταμα... "

Ο/Η Mina Raftopoulou απάντησε στις Οκτ 7, 2012 στον/στην ξεφλούδισμα ακρυλικού σε γυαλί

11 Οκτ 7, 2012
Απάντηση από τον/την vasso

"ΚΟρίτσια καλημέρα, Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Ελπίζω σύντομα να καταφέρω να αναρτ…"

Ο/Η Mina Raftopoulou απάντησε στις Οκτ 7, 2012 στον/στην ξεφλούδισμα ακρυλικού σε γυαλί

11 Οκτ 7, 2012

"Σμαράγδα μου σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Δηλαδή δεν το περνάω καθόλου με αστάρι?…"

Ο/Η Mina Raftopoulou απάντησε στις Οκτ 3, 2012 στον/στην ξεφλούδισμα ακρυλικού σε γυαλί

11 Οκτ 7, 2012

"Σοφία σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλωσόρισμα και τη βοήθεια.!! Θα χρησιμοποιήσω τ…"

Ο/Η Mina Raftopoulou απάντησε στις Μαρ 29, 2012 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Καλησπέρα σε όλους. Είμαι κι εγω νεα στη παρέα σας και ασχοληθεί πολύ λίγο με το dec…"

Ο/Η Mina Raftopoulou απάντησε στις Μαρ 28, 2012 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018
Απάντηση από τον/την Eleftheria

RSS

Βίντεο

© 2020   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης