Οι συζητήσεις του/της ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ (51)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (43) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"επίσης στο φόρουμ -εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν-αναφέρω για ένα σεμινάριο καινούργ…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Μαρ 27, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"και εγώ φυσικά σοφία με τη φιληνάδα μου τήν καίτη που ήρθε και τήν προηγούμενη φορά"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Μαρ 27, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"κορίτσια νέο σεμινάριο του χελιδόνη[δωρεάν] για το προιόν GRANITEX[κάτι σάν το POWER…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Μαρ 27, 2013 στον/στην Εκδηλώσεις που μας ενδιαφέρουν

84 Δεκ 1, 2016
Απάντηση από τον/την Λέττα

"Τελικά θα έρθουν οι αθηναίες Σοφία και Ελευθερία ή θα είμαστε οι θεσσαλονικιές? Επίσ…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Μαρ 11, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"Βασικά εκτύπωση σε ριζόχαρτο μπορεί κανείς να κάνει μόνο σε δικό του εκτυπωτή γιατι…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Φεβ 28, 2013 στον/στην ektipwsi se xartia

6 Μαρ 7, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ

"εγώ χρησιμοποίησα πρόσφατα ένα βερνίκι νεφτιού απο χρωματοπωλείο.Λέγεται VIVELACK δι…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Φεβ 21, 2013 στον/στην ντεκουπαζ και ηλιος!!!!!

12 Απρ 29, 2013
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

"Eγώ έχω φτιάξει και γλαστράκια τα οποία τα έχω μονίμως εκτεθειμένα έξω στον ήλιο και…"

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Φεβ 20, 2013 στον/στην ντεκουπαζ και ηλιος!!!!!

12 Απρ 29, 2013
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

" "

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Φεβ 14, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

" "

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Φεβ 14, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

" "

Ο/Η ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ απάντησε στις Φεβ 13, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Βερνίκι σε γυαλί

Ξεκίνησε από τον/την Βασίλειος στο Τεχνικές Decoupage 4 Απρ. 0 Απαντήσεις

ΒΕΡΝΙΚΙ ΝΕΡΟΥ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ

Ξεκίνησε από τον/την Βάσω Δούβαλη στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Νοέ 30, 2018. 1 Απάντηση

ΦΘΗΝΑ ΥΛΙΚΑ

Ξεκίνησε από τον/την fanoyrgakis giorgos στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Βάσω Δούβαλη Νοέ 25, 2018. 21 Απαντήσεις

Craft mat

Ξεκίνησε από τον/την Βάσω Δούβαλη στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Οκτ 15, 2018. 5 Απαντήσεις

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης