Οι συζητήσεις του/της Σοφια Φιλίππου (28)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (28) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Κάπως καθυστερημένη η απάντηση μου αλλά κάλιο αργά  παρά ποτέ.Εγω τα φτιάχνω αρκετά…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Απρ 22, 2014 στον/στην πως κοβουμε ενα μπουκαλι και το κανουμε βαζο

20 Απρ 22, 2014
Απάντηση από τον/την Σοφια Φιλίππου

"http://www.pinterest.com/sandys7118/free-vintage-printables-and-some-almost-free/ "

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Μαρ 30, 2014 στον/στην Τράπεζα εικόνων για εκτύπωση

51 Μάι 10, 2018
Απάντηση από τον/την Olga P.

"Αν έβαζε ανάμεσα στις φωτογραφίες πάστα διαμόρφωσης για άνάλυφο αποτέλεσμα δεν θα ήτ…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Νοέ 8, 2013 στον/στην Νέος στο site και στην τεχνική του decoupage.... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

25 Νοέ 8, 2013

"Φρώσω καλημέρα.Δεν θέλει lazer εκτύπωση γιατι φεύγουν μετά τα χρώματα.Ingect θέλει ο…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Νοέ 2, 2013 στον/στην Νέος στο site και στην τεχνική του decoupage.... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

25 Νοέ 8, 2013

"Στο Φάληρο είναι κορίτσια.Στάδιο Ειρήνης και φιλίας.Μπείτε εδω για να δείτε τα σχετι…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Νοέ 2, 2013 στον/στην Χειροτέχνικα

27 Νοέ 5, 2013
Απάντηση από τον/την σοφια θεσσαλονικη

"Καλημέρα και καλό μήνα.Εγω θα είμαι εκεί και τις τρείς ημέρες.Ευκαιρία να χαζέψω, να…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Νοέ 1, 2013 στον/στην Χειροτέχνικα

27 Νοέ 5, 2013
Απάντηση από τον/την σοφια θεσσαλονικη

"Δες εδω είναι ο άντρας μου και τα παιδιά μου με την τεχνική που σου εγραψα http://de…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Νοέ 1, 2013 στον/στην Νέος στο site και στην τεχνική του decoupage.... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

25 Νοέ 8, 2013

"Δεν ξέρω πως να την ανεβάσω εδώ.Αν πας στην κεντρική σελίδα και πατήσεις εκεί που γρ…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Οκτ 29, 2013 στον/στην Νέος στο site και στην τεχνική του decoupage.... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

25 Νοέ 8, 2013

"Βασίλη έχω ανεβάσει μια φωτογραφία να την δείς και να με ρωτήσεις μετά ότι θέλεις."

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Οκτ 29, 2013 στον/στην Νέος στο site και στην τεχνική του decoupage.... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

25 Νοέ 8, 2013

"Επειδή χάλασε η φωτογραφική μου θα βγάλω φωτογραφείες απο το κινητό και θα τις ανεβά…"

Ο/Η Σοφια Φιλίππου απάντησε στις Οκτ 28, 2013 στον/στην Νέος στο site και στην τεχνική του decoupage.... ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

25 Νοέ 8, 2013

RSS

Βίντεο

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης