Οι συζητήσεις του/της Viki Ousantzopoulou (12)

Απαντήσεις σε συζητήσεις (11) Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

"Καλημέρα και καλό μας μήνα . Γιατί τόσο μένος ... που νομίζω μάλλον από κακή παραπλη…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Απρ 1, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"Καλησπέρα, εγώ και η Αναστασία θάρθουμε , ένα μικρό προβληματάκι με την ώρα  έχω ισχ…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Μαρ 26, 2013 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"Καλή Χρονιά κορίτσια, σας εύχομαι υγεία , ευτυχία ατομική και  οικογενειακή , φυσικά…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Δεκ 24, 2012 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

" "

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Δεκ 9, 2012 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"καλημέρα κορίτσια , θα κάνω τα αδύνατα δυνατα για νάρθω, περιμένω επιβεβαίωση της συ…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Δεκ 8, 2012 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"καλημέρα κορίτσια, ωραία η ιδέα ,μονο που δεν το πήρα έγκαιρα χαμπάρη το ραντεβου πο…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Νοέ 16, 2012 στον/στην συναντησεις μελων στη Θεσσαλονικη για ανταλλαγη ιδεων χαρτιων χαρτοπετσετων...

169 Απρ 4, 2013

"καλημέρα, Ρένα απο Πάτμο, απο τη νύφη του Θερμαϊκου, Θεσσαλονίκη, σου εύχομαι πάντα…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Νοέ 14, 2012 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018

"Καλώς ήρθες Ρια  "

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Ιουν 3, 2012 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018

"Παρακαλώ κάντε μια εξόρμηση και στη Θεσσαλονίκη μας , και εμεις κοριτσάκια του decou…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Μάι 22, 2012 στον/στην "ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ"

9 Μάι 22, 2012
Απάντηση από τον/την Viki Ousantzopoulou

"Καλησπέρα σόλη την μεγάλη παρέα, ομολογώ ότι δεν είμαι καινούργια στο Βάλε Φαντασία,…"

Ο/Η Viki Ousantzopoulou απάντησε στις Μάι 22, 2012 στον/στην Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

306 Οκτ 1, 2018

RSS

© 2019   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης