Τεχνικές Decoupage (138)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

τεχνικη οξυδωσης-τεχνικη παλιωσης

Κοριτσια καλησπερα. Ξερει να μου πει καποια , ποια ειναι η διαφορα μεταξυ τεχνικης οξυδωσης με της παλαιωσης? Και πως γινεται η τεχνικη οξ…

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera

2 Ιουλ 11, 2015
Απάντηση από τον/την anna tilkera

βερνικι σε κρακελε δυο συστατικων

Γεια σας, εκανα ενα μπαουλακι με κρακελε δυο συστατικων , το βερνικωσα με βερνικι νεφτιου και μετα απο δεκα ωρες με βερνικι νερου, το αποτε…

Ξεκίνησε από τον/την Σιδηροπουλου Λεμονια

4 Φεβ 11, 2015
Απάντηση από τον/την Σιδηροπουλου Λεμονια

ΠΑΣΤΕΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΣΤΑ GEL ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ SHABBY ΠΑΣΤΑ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΠΙΛΕΓΩ ΝΑ ΧΡ…

Ξεκίνησε από τον/την aslanidou eleftheria

9 Οκτ 31, 2014
Απάντηση από τον/την ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΥ

Μια βοηθεια;;;

Καλημέρα στην ομαδα!Θα ηθελα να ρωτησω,μηπως γνωριζει καποιος,πως μπορω να κανω αυτά τα ποτήρια ,που σας βαζω σε φωτογραφια.Μηπως είναι μελ…

Ξεκίνησε από τον/την Τασιου Μαρινα

1 Οκτ 30, 2014
Απάντηση από τον/την Eleftheria

Λούστρο σε φύλλο χρυσού

Αγαπητή Σοφία θα ήθελα να με ενημερώσεις για φύλλα χρυσού το λούστρο είναι γομολάκα  σε όποιαδήποτε επιφάνεια τοποθετούμε φύλλο χρυσού ή μό…

Ξεκίνησε από τον/την ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΥ

0 Οκτ 16, 2014

Είχαμε γάμο!!!!! Και "ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ"

Το Σάββατο 23/8/2014 παντρέψαμε το κορίτσι μας,με τιμές, δόξες και γλέντια τρικούβερτα. Ποιό κορίτσι??? Την Ελευθερία μας φυσικά! Το ήμισυ…

Ξεκίνησε από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

18 Σεπ 18, 2014
Απάντηση από τον/την Eleftheria

ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ ΛΕΙΟ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ. ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΥ ΑΦΗ…

Ξεκίνησε από τον/την elenI

5 Σεπ 5, 2014
Απάντηση από τον/την elenI

Μεταφορα εικονας.

Γεια σας κοριτσια.... Ξερει καποια να μου πει πως γινεται μια φωτογραφια να την κανουμε ντεκουπαζ? Ξερω οτι υπαρχει ενα υλικο αλλα πως χρησ…

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera

2 Σεπ 1, 2014
Απάντηση από τον/την anna tilkera

Πώς δημιουργούμε ανάγλυφα (3D) σχέδια στο Decoupage ?

Φίλοι μου καλή σας ημέρα! Κοιτάζοντας στο ίντερνετ τεχνικές ντεκουπάζ, έχω πέσει αρκετές φορές πάνω σε τρισδιάστατα σχέδια που μου τράβηξα…

Ξεκίνησε από τον/την Ελένη Σαμ.

4 Ιουλ 2, 2014
Απάντηση από τον/την Ελένη Σαμ.

Διαδικτιακό περιοδικό decoupage στα Ελληνικά!!!!!!

Κι΄όμως είναι αλήθεια!!!! Μηνιαίο διαδικτυακό περιοδικό εκδίδεται από τις ιταλίδες φίλες decoupers, για εμάς τις ελληνίδες. Μια εξαιρετική…

Ξεκίνησε από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

4 Μάι 23, 2014
Απάντηση από τον/την Ελένη Σαμ.

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria Πριν από 16 ώρες . 3 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης