Τεχνικές Decoupage (138)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

Ασταρι

Γεια σας, απανταχου ντεκουπατζουδες. Θελω να ρωτησα για το ασταρι. Αυτο που αγοραζω απο τα ειδη χομπυ ειναι πολυ ακριβο για αυτο συχνα αν…

Ξεκίνησε από τον/την Σιδηροπουλου Λεμονια

4 Ιουλ 10, 2016
Απάντηση από τον/την ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Παλια αντικειμενα.

Γεια σας.Εχω κατι παλια αντικειμενα απο την μαμα μου και θελω να τα φτιαξω .Ειναι πορσελανινα χρωματιστα με αναγλειφα,  τρισδιαστατα λουλου…

Ξεκίνησε από τον/την ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ

6 Ιουν 8, 2016
Απάντηση από τον/την Εύα Δασκάλου

Ακρυλικό λευκό

Καλημέρα σε όλες !!!Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να εφαρμόσω το ακρυλικό χρώμα (λευκό) που απαιτείται για την τεχνική του decoupage ,σε μορφ…

Ξεκίνησε από τον/την EffieMarg

0 Ιουν 6, 2016

Πορπορίνα

Καλησπέρα!!!Χρησιμοποίησα πορπορίνα σε διπλό κρακελέ αλλά δεν κόλλησε Έριξα πάνω στο έργο αρκετή αλλά δεν έμεινε τίποτα. Μπορεί κάποια να μ…

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ - ΠΛΕΙΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2 Ιουν 1, 2016
Απάντηση από τον/την ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ - ΠΛΕΙΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΤΙΝΕΣ

Θα ηθελα να με διαφωτισετε .Οταν εχω βαλει πατινα σ'ενα εργο το βερνικωνουμε με το βερνικι που χρησιμοποιουμε σε ολα τα εργα ή υπαρχει κατι…

4 Μαρ 16, 2016
Απάντηση από τον/την Eleftheria

decoupage πασχαλινης λαμπάδας

Καλησπέρα ... Θελω να δοκιμάσω ντεκουπαζ σε λαμπάδα φετος και έχω τις εξης απορίες ... Έχει προσπαθησει καποιος με εκτυπώσεις λέιζερ σε καν…

Ξεκίνησε από τον/την Εύα Δασκάλου

0 Μαρ 5, 2016

Αρχαρια

Καλησπέρα έκανα ντεκουπαζ σε μια επιφάνεια από φελλό αλλά μου βγήκε χάλια. Το εβαψα με τέμπερα και από πάνω κόλλησαν την χαρτοπετσέτα. Μήπω…

Ξεκίνησε από τον/την Dimitra

1 Φεβ 10, 2016

Decoupage σε κερι

Θα ηθελα να μαθω με τι κολλα μπορω να κολλησω μια χαρτοπετσετα σ'ενα κερι,με κολλα για χερτοπετσετα αποκλειστικα ή με κολλα απλη decoupage;…

1 Φεβ 1, 2016

εφε ξυλου

Καλησπέρα ... Μιας και είμαι από επαρχια και δεν μπορω να παρακολουθησω καποια σεμινάρια που θα ήθελα ... θα μπορουσε κάποιος να μου περιγρ…

5 Ιαν 28, 2016

Powertex -stone art

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να ασχοληθώ με powertex -stone art αλλά βρίσκω τα προϊόντα της εταιρίας αρκετά τσιμπημένα θα ήθελα να ρωτήσω…

2 Οκτ 26, 2015

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Zoi την Πέμπτη. 2 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης