Τεχνικές Decoupage (137)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

Πίσσα? Τι είναι?

demi2502 5 μήνες πριν ActivityRank: 42 ειδα πολλα βιντεο σε δαιφορες γλωσσες που εδειχνε να κανουν παλιωση ξυλου και εβαζαν στην αρχη εν…

Ξεκίνησε από τον/την Crafter

0 Ιαν 2, 2011

Οταν έχω ένα χαρτί απο laser πως γίνεται να μην φαίνεται στο έργο το τελείωμα;

Βικτωρία 4 μήνες πριν ActivityRank: 1144 Κορίτσια έχω την εξείς απορία ,όταν έχεις ένα ριζόχαρτο 60 γρ.αρκετά χοντρό και ένα φύλλο απο τ…

0 Ιαν 2, 2011

Decoupage σε πέτρα και κεραμίδι

despina.mina 3 μήνες πριν ActivityRank: 54 ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ Δ…

0 Ιαν 2, 2011

Πληθώρα υλικών και τι να πρωτοδιαλέξει κανείς???

Crafter 7 μήνες πριν ActivityRank: 262 Κορίτσια καλησπέρα! Απόψε διαπίστωσα παίρνοντας κάποια καινούργια χαρτιά και χαρτοπετσέτες ότι έχ…

0 Ιαν 2, 2011

Εκτύπωση σε χαρτομάντηλο με inkjet printer

soulakop 58 μέρες πριν ActivityRank: 0 Ψάχνοντας λίγο στο διαδίκτυο πως θα μπορούσα να εκτυπώσω δικά μου σχέδια σε χαρτοπετσέτες βρήκα σ…

0 Ιαν 2, 2011

Φτιάξτε Gesso μόνες σας!

Eleftheria 6 μήνες πριν ActivityRank: 2538 Βρήκα μια συνταγή για παρασκευή Gesso στο www.hobby.gr! Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά θα το κάνω…

0 Ιαν 2, 2011

Λίγη Βοήθεια!!!

Γεια σας!!!!!     κορίτσια έχω ενα παλιο ξυλινο επιπλακι και σκεφτομαι να το ανανεώσω, το θεμα ειναι οτι ειναι λουστραρισμένο, ξερετε μηπως…

Ξεκίνησε από τον/την Chara

3 Ιουν 13, 2010
Απάντηση από τον/την τσακαλιδου χρυσανθη

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης