Πωλήσεις - Αγορές (27)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ  ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΟΠΩς ΚΟΥ…

Ξεκίνησε από τον/την STAVIE DECO

63 10 Ιαν
Απάντηση από τον/την nik dimitra

Όταν εσύ δημιουργείς, και οι άλλοι...Εμπορεύονται...

Δέσποινα Χατζηίωανίδου 4 μήνες πριν ActivityRank: 975 Όταν μπαίνω σε ένα μαγαζί με είδη χόμπι τρελαίνομαι...παθιάζομαι ...και τυφλώνο…

Ξεκίνησε από τον/την Crafter

6 Αυγ 1, 2016
Απάντηση από τον/την Eleftheria

μαγαζια με ειδη χομπυ χανια κ ηρακλειο

λοιπον κοριτσια επειδη κ εγω θα ειμαι Χανια για λιγες μερες ειπα να επισκεφτω τα εκει μαγαζια με ειδη χομπυ ντεκουπαζ σκραμπουκιγκ...εχω τη…

Ξεκίνησε από τον/την σοφια θεσσαλονικη

1 Μαρ 30, 2015
Απάντηση από τον/την σοφια θεσσαλονικη

Ξεκινώντας να πουλάς τα έργα σου

ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 33 μέρες πριν ActivityRank: 802 ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ  ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩΣΑΝ ΧΟΜΠΥ...ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Α ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΡΓΑ…

Ξεκίνησε από τον/την Crafter

38 Ιαν 26, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

πρόβαλε τα εργα σου στην περιοχη σου

Επειδή πάντα σκέπτομαι ότι το ιντερνέτ πρέπει να είναι μέσο επικοινωνίας και αλληλοβοήθειας σε ομάδες μαζί με την φίλη kally φτιάξαμε μια ο…

Ξεκίνησε από τον/την Νεκταρια Βλασση

0 Δεκ 12, 2013

e-shop

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ, ΕΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ, ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ e-shop ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΥΛΙΚΑ,ΧΑΡΤΙΑ, ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣ…

Ξεκίνησε από τον/την mairoulakara

5 Δεκ 8, 2013
Απάντηση από τον/την Μαργαρίτα

Κατάστημα με χαρτοπετσέτες και ριζόχαρτα στην Θεσσαλονίκη

Καλησπέρα! Θα ήθελα να σας ρωτήσω αν ξέρετε καταστήματα στην Θεσσαλονίκη με χαρτοπετσέτες ή ριζόχαρτα για Decoupage... (εκτός από τα γνωστά…

Ξεκίνησε από τον/την Φωτεινή Νίκου

8 Νοέ 21, 2013
Απάντηση από τον/την Παναγιωτουνάκου Δήμητρα

Χαρτια Decoupage

Γεια σας κορίτσια διαθέτω χαρτια decoupage σε πρωτότυπα σχέδια σε διαστάσει Α4 και Α3 σε οικονομικότερες τιμές απο την αγορά. Α4 1€ και Α3…

Ξεκίνησε από τον/την efiplag

0 Οκτ 18, 2013

ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΝΕΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ''CADENCE''

11 & 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 18:00  ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ''CADENCE'' TRANSFER....CROCODILE CRACKLE....ΕΦΕ ΜΑΡΜΑΡΟΥ..…

Ξεκίνησε από τον/την Ορφανοπουλου ελενα

1 Σεπ 21, 2013
Απάντηση από τον/την Ορφανοπουλου ελενα

Νέο κατάστημα Decoupage

Κοριτσούδια εχώ καταπληκτικά νέα, ανακάλυψα καινούργιο κατάστημα με υλικά decoupage στην Άνω Γλυφάδα, εμένα με βολεύει πολύ η περιοχή γιατι…

Ξεκίνησε από τον/την ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ

0 Αυγ 22, 2013

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα την Τετάρτη. 300 Απαντήσεις

ΞΥΛΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

Ξεκίνησε από τον/την STAVIE DECO στο Πωλήσεις - Αγορές. Τελευταία απάντηση από τον/την nik dimitra 10 Ιαν. 63 Απαντήσεις

ΦΩΤΟΣΚΙΑΣΗ

Ξεκίνησε από τον/την Μαρία Παπ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Μαρία Παπ 6 Ιαν. 3 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης