Άλλες τεχνικές (14)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

ΠΑΛΑΙΩΣΗ ΣΠΑΣΜΕΝΗΣ ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΛΑΙΩΣΗ ΣΠΑΣΜΕΝΗΣ ΠΟΡΣ…

Ξεκίνησε από τον/την aslanidou eleftheria

15 Σεπ 18, 2016
Απάντηση από τον/την sofppd

Ντεκουπάζ σε Φελιζόλ

Καλησπέρα σας, έχω προσπαθήσει αρκετές φορές να κάνω ντεκουπάζ σε αντικείμενα απο φελιζόλ , μπάλες, αυγά κλπκλπ. το πρόβλημά μου είναι ότι…

Ξεκίνησε από τον/την Ματρόζου Νίκη

7 Φεβ 21, 2016
Απάντηση από τον/την Eleftheria

Μπούστο με πηλό

Καλησπέρα και συγχαρητήρια στις δημιουργούς!Θα  ήθελα να μου δώσετε τα φώτα σας για την τεχνική επίστρωσης πηλού σε μπούστο.Όποια γνωρίζει,…

Ξεκίνησε από τον/την Emmanouelag

2 Μαρ 15, 2015
Απάντηση από τον/την xrisa mixailidou

καμμενη κολλα

Καλημερα κοριτσια. Θα ηθελα να μαθω πως γινεται η τεχνικη της καμμενης κολλας. Αν μπορει καποια παο εσας με απλα λογι να μου την εξηγησει.…

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera

16 Οκτ 9, 2014
Απάντηση από τον/την anna tilkera

πως κοβουμε ενα μπουκαλι και το κανουμε βαζο

κοριτσια ισως επρεπε να μπει στα βιντεο αλλα εκει δεν τα καταφερα.. λοιπον αυτο το βιντεο διχνει ποσο ευκολα  και ακινδυνα κοβουμε ενα μπου…

Ξεκίνησε από τον/την σοφια θεσσαλονικη

20 Απρ 22, 2014
Απάντηση από τον/την Σοφια Φιλίππου

τεχνική RELIEFY!

καλημερα εαν καποια κυρια η κυριος μπορει ας περιγραψει πως γινετε η τεχνική RELIEFY! και τι υλικα  χρειαζονται  ευχαριστω..

Ξεκίνησε από τον/την maria

1 Απρ 8, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

Πως κάνουμε εξέλαση σε ένα μπουκάλι (μακραινουμε,μεγαλώνουμε)

Μια καλησπέρα σε όλους σας . Ψάχνω να βρω τον τρόπο με τον οποίο κάνουν εξέλαση(μακραινουμε,μεγαλώνουμε) μια μπουκάλα . Το βλέπουμε πιο πολ…

Ξεκίνησε από τον/την johnm62

3 Φεβ 3, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

crystal gel

καλημέρα !!!  Αγόρασα διάφανο crystal gel. Αφού το εφαρμόσω εκεί που θέλω και στεγνώσει πολύ καλά, μπορώ να το βάψω με ακρυλικό χρώμα? Αν ό…

Ξεκίνησε από τον/την Xris kat

3 Νοέ 26, 2013
Απάντηση από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα

ΥΓΡΟ ΓΥΑΛΙ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ?

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

1 Νοέ 25, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

ΜΑΡΜΑΡΟΓΡΑΦΙΑ

Καλημερα Μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει πως χρησιμοποιουμε τα χρωματα στη μαρμαρογραφια?

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΓΓΑΛΟΥΣΗ - ΠΛΕΙΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

0 Οκτ 27, 2013

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης