Διάφορα (52)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

Αγαπημένα μέλη, φιλεναδίτσες και φίλοι μας, θέλω να ζητήσω την προσοχή σας στις συζητήσεις που γίνονται στο φόρουμ και που εμφανίζονται στη…

Ξεκίνησε από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

1 Δεκ 16, 2012
Απάντηση από τον/την σοφια θεσσαλονικη

Χρηστινα Τουραση FACEBOOK

Κοριτσια απο σημερα εχω προσωπικη σελιδα στο Facebook: Christina tourasi και σελιδα : Christart ! Επισκεφτειτε την σελιδα και καντε LIKE !…

Ξεκίνησε από τον/την ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΤΟΥΡΑΣΗ

0 Δεκ 11, 2012

Διασκέδαση.

Κορίτσια,τι θα λέγατε, εαν στη σελίδα μας προσθέσουμε και μια, που να γράφουμε αστείες καταστάσεις,ανέκδοτα, κάτι αστείο με τα έργα μας.…

Ξεκίνησε από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα

6 Νοέ 5, 2012
Απάντηση από τον/την mariaapo

"Πτυχίο στην One Stroke"

Κορίτσια καλημέρα. Είμαι πολύ χαρούμενη και ήθελα τη χαρά μου να τη μοιραστώ μαζί σας. ΄Ηρθε από την Αμερική, συγκεκριμένα από τη Φλόριντα…

32 Ιουλ 30, 2012
Απάντηση από τον/την Γωγώ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Με βλέπεις;;

Ξεκίνησε από τον/την ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΑΣΣΕΛΗ

14 Απρ 30, 2012
Απάντηση από τον/την ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΑΣΣΕΛΗ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Αυτό που μου συνέβη δεν θέλω να συμβεί σε κανέναν. ποτέ!!! Δεν μπορώ ακόμη να συνέλθω από το σοκ. Κοιμήθηκα στο σπιτάκι μου, και ξύπνησα σ…

Ξεκίνησε από τον/την Δέσποινα Χατζηϊωαννίδου

3 Φεβ 24, 2012
Απάντηση από τον/την Eleftheria

ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΑΝΕΡΑ

Φιλεναδίτσες μας καλημέρα, χρόνια πολλά και καλή χρονιά με πολύ υγεία για όλες μας. Κατά το παρελθόν διαπιστώσαμε παρουσιάσεις-συναντήσεις-…

6 Ιαν 11, 2012
Απάντηση από τον/την Konstantina Kosmopoulou

Η Γνωριμία μας με την decoupage...

Εγώ  και η… Decoupage! Καιρό τώρα θέλω να πω για τη σχέση πάθους που έχω με την τεχνική αυτή, και να μου μου δίνεται η ευκαιρία. Κάπου …Κ…

Ξεκίνησε από τον/την Δέσποινα Χατζηϊωαννίδου

8 Νοέ 12, 2011
Απάντηση από τον/την annaethniki

Giveaway time!!!

Αυτόν τον μήνα γιορτάζω και ο λόγος είναι διπλός!!! Γι' αυτό θα σας γεμίσω δωράκια! Περάστε μια βολτούλα από το blogοσπιτάκι μου για περισσ…

Ξεκίνησε από τον/την Georgia Athanasopoulou

1 Νοέ 2, 2011
Απάντηση από τον/την Eleftheria

"CHAT ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟΨΕΩΝ"

Κορίτσια ήθελα να επισημάνω τη χρησιμότητα του chat. ΄Απειρες φορές βλέπω να βρίσκονται στο pc τους πολλές κοπέλες ταυτόχρονα, διαπιστώνω ό…

16 Σεπ 15, 2011
Απάντηση από τον/την Konstantina Kosmopoulou

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria τη Δευτέρα. 3 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης