Διάφορα (52)

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

Εικονες με Ελλαδα

Κορίτσια γεία σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί καποια να με βοηθησει ,για να βρω εικονες απο τοπια ή αξιοθεατα της Ελλαδας ή ακομα και νησ…

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera

4 Ιαν 8, 2014
Απάντηση από τον/την anna tilkera

Ευχές

Εύχομαι σε όλοι την ανθρωπότητα  οι 365 μέρες του 2014 (και όχι μόνο) να είναι καλό, με σεβασμό και αγάπη στο άνθρωπο στο ζωικό και φυσικό…

Ξεκίνησε από τον/την Ελένη

0 Δεκ 31, 2013

"Ευχές"

Το Voyage in art και εγώ προσωπικά σας εύχομαι ολόψυχα "Καλές γιορτές" "Υγεία προσωπική και οικογενειακή" και "Αγάπη-σύμπνοια-αλληλεγγύη γ…

Ξεκίνησε από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

3 Δεκ 27, 2013
Απάντηση από τον/την Tζαναβαρη Σμαραγδα

Κηροπήγιο- ποτήρι

Καλημέρα! Ξέρετε που μπορώ να βρω ψηλά γυάλινα ποτήρια που η βάση τους έχει το σχήμα πλεξούδας; Έχω δει πολλές κοπέλες που ανεβάζουν δημιου…

Ξεκίνησε από τον/την kiko_2005

2 Μάι 24, 2013
Απάντηση από τον/την kiko_2005

ευχες

σας ευχομαι καλη Ανασταση και καλο Πασχα με υγεια

Ξεκίνησε από τον/την Δημητρης Τσιμερης

0 Μάι 4, 2013

Κανονισμοί φόρουμ

Το forum του "Βάλε Φαντασία!!!" έχει σκοπό την ανταλλαγή γνώσεων, απόψεων και ειδήσεων πάνω σε θέματα που αφορούν το decoupage και γενικότε…

Ξεκίνησε από τον/την Crafter

0 Απρ 8, 2013

5+1 τρόποι να δυσφημίσετε τη δουλειά σας

Καλησπέρα σε όλες, τις εβδομάδες που πέρασαν όπως σας είχαμε ενημερώσει και προ καιρού έφαγα αρκετό χρόνο στο κομμάτι των φωτογραφιών σε μι…

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria

14 Μαρ 26, 2013
Απάντηση από τον/την Eleftheria

Κουμπαράδες για την Πάτρα

Κορίτσια πως πάμε με κουμπαράδες??? Η Σοφία μου λέει ότι έφθασαν κιόλας οι πρώτοι! Εγώ να πω την αμαρτία μου ακόμα δεν έχω βάλει μπρος. Αλλ…

Ξεκίνησε από τον/την Eleftheria

1 Μαρ 8, 2013
Απάντηση από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ,ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!!!!!!!!!

Ξεκίνησε από τον/την Ρούλα Καρασούλα

3 Ιαν 3, 2013
Απάντηση από τον/την ΜΑDNESS

"ψυχή βαθειά"

Αγαπητό Βάλε Φαντασία, Σήμερα που ο τόπος μας περνάει τόσο δύσκολα, σήμερα παραμονή Χριστουγέννων που όλοι μας, άλλος λίγο και άλλος πολύ,…

Ξεκίνησε από τον/την vasso

8 Ιαν 3, 2013
Απάντηση από τον/την annaethniki

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Ξεκίνησε από τον/την ΑΝΝΑ ΠΟΛΙΤΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Zoi την Πέμπτη. 2 Απαντήσεις

Εφε καθρεφτη

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 10 Οκτ. 1 Απάντηση

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης