Διάφορα (52)

Προβεβλημένες συζητήσεις

Κανονισμοί φόρουμ

Το forum του "Βάλε Φαντασία!!!" έχει σκοπό την ανταλλαγή γνώσεων, απόψεων και ειδήσεων πάνω σε θέματα που αφορούν το decoupage και γενικότε…

Ξεκίνησε από τον/την CrafterΤελευταία απάντηση

Καλώς ήλθατε στο "Βάλε Φαντασία!!!!"

Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε…

Προβλήματα Χρήσης

Ό,τι προβλήματα αντιμετωπίζετε με τη χρήση της πλατφόρμας, μικρά ή μεγάλα εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε. Ότι απορία έχετε ρωτήστε μας!

Συζητήσεις Απαντήσεις Πρόσφατες δραστηριότητες

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΟΛΛΑ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

4 30 Μαρ
Απάντηση από τον/την Eleftheria

Αγαπημένα μας νέα μέλη καλώς ήλθατε. Η συζήτηση αυτή είναι αποκλειστικά για εσάς! Πείτε μας αν θέλετε δυο λόγια για εσάς για να γνωριστούμε…

Ξεκίνησε από τον/την Crafter

300 23 Μαρ
Απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα

Προβλήματα Χρήσης

Ό,τι προβλήματα αντιμετωπίζετε με τη χρήση της πλατφόρμας, μικρά ή μεγάλα εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε. Ότι απορία έχετε ρωτήστε μας!

Ξεκίνησε από τον/την Crafter

14 Ιουν 10, 2016
Απάντηση από τον/την Ελίζα Βογιατζόγλου

2015 ΕΥΧΕΣ!!

Θέλω να ευχηθώ σε όλες σας αλλά και σε κάθε μία χωριστά ολόψυχα "Καλή χρονιά" "υγεία σ΄εσάς και τ΄αγαπημένα σας πρόσωπα. Η νέα χρονιά να α…

Ξεκίνησε από τον/την SOFIA DHMOPOULOU

2 Ιαν 17, 2015
Απάντηση από τον/την Elsa Thoma

Αρχάρια στο decoupage

Καλησπέρα σας, Είπα να ξεκινήσω να φτιάχνω πραγματάκια με την τεχνική decoupage αλλά με τόσες πληροφορίες έχω μπερδευτεί στο τι χρειάζομαι…

Ξεκίνησε από τον/την mariand

36 Σεπ 30, 2014
Απάντηση από τον/την ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΥ

συφονιέρα διακόσμηση

έχω μια συφωνιέρα από λάκα άσπρη και θέλω να την αλλάξω  σκεφτόμουν το decoupage , αλλά δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα . Θα μπορούσα και να τη…

Ξεκίνησε από τον/την hobbylife

1 Σεπ 5, 2014
Απάντηση από τον/την Eleftheria

Δωρεάν φωτοσκιάσεις και ακρυλικά χρώματα με γκλίτερ

Δωρεάν φωτοσκιάσεις & ακρυλικά χρώματα με γκλίτερ Την Κυριακή 4-5-2014 το εργαστήρι Voyage in art (Γιαμουδάκη 17 Ηλιούπολη), θα παραμεί…

1 Μάι 2, 2014
Απάντηση από τον/την φιλενια

Χαρτια για εκτυπωση

Κοριτσια καλησπερα! Εδω και καιρο ψαχνω χαρτια των 60 και 40 γρ . για να εκτυπωνω ,καθως και ριζοχαρτα. Εχω απευθυνθει και σε καταστηματα μ…

Ξεκίνησε από τον/την anna tilkera

6 Φεβ 20, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

Καλό ταξίδι Βιργινίτσα μου γλυκιά!

Καλημέρα σε όλους....Οσο μπορεί να είναι για κάποιους απο εμάς... Σήμερα ας ενωθούμε όλες οι παλιες και όλες οι καινούριες φίλες σε αυτή τη…

Ξεκίνησε από τον/την Konstantina Kosmopoulou

17 Φεβ 13, 2014
Απάντηση από τον/την Μαργαρίτα

"ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΜΑΤΑ"

Κορίτσια όπως ξέρετε και νιώθετε το σπιτάκι μας είναι παρεϊστικο και δοτικό. Προσφέρει χωρίς να ζητάει ποτέ τίποτα απολύτως.΄Ομως θέλει να…

36 Ιαν 20, 2014
Απάντηση από τον/την fanoyrgakis giorgos

RSS

Εκδηλώσεις

Φόρουμ

Η τεχνική εφέ φωτός

Ξεκίνησε από τον/την Olgad στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την Olgad 18 Ιουν. 2 Απαντήσεις

Stamperia Βερνίκι Αδιαβροχοποίησης Wash It - 80ml

Ξεκίνησε από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ στο Τεχνικές Decoupage. Τελευταία απάντηση από τον/την ΜΑΡΙΚΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ 4 Απρ. 2 Απαντήσεις

ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑ DECOUPAGE

Ξεκίνησε από τον/την ΦΥΝΤΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Eleftheria 30 Μαρ. 4 Απαντήσεις

Ξεκίνησε από τον/την Crafter στο Διάφορα. Τελευταία απάντηση από τον/την Λίζα Δουκάτα 23 Μαρ. 300 Απαντήσεις

© 2017   Created by Eleftheria.   Με την υποστήριξη του

Διακριτικά  |  Αναφορά προβλήματος  |  Όροι χρήσης